Niebiescy jak niebo – czerwoni jak mak

Autor Redakcja 4 (komentarze)

Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią już w niedzielę w sklepie ABJ będzie można kupić szaliki-cegiełki Pogoni Lwów, z których cały zysk będzie przeznaczony na wsparcie reaktywowanego klubu. Pierwsze środki uzyskane ze sprzedaży pamiątek zostały już przekazane jego prezesowi, p. Markowi Horbaniowi. Zarząd Pogoni oficjalnie podziękował nam za wsparcie na swojej stronie internetowej.

Jak już mogliście przeczytać, z lwowską Pogonią Legię łączy ważny historyczny fakt. 31 lipca 1922, gdy WKS Warszawa wrócił do nazwy Legia, uchwalono statut wzorowany na dokumencie założycielskim Pogoni, w którym m.in. dopuszczono do udziału w działalności klubu osoby cywilne.

Szale są wykonane na podstawie projektu, który dostaliśmy ze Lwowa. Znajduje się na nich hasło całej linii pamiątek, używane przez Pogoń i jej kibiców przed wojną „NIEBIESCY JAK NIEBO – CZERWONI JAK MAK”. Wkrótce pojawią się koszulki.

Pomagajmy Polakom na Kresach!

Wszystko o akcji

 


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

4 ( komentarze )
Mar 4, 2011
12:03
#1 k-14 :

Zapraszamy na forum kibicow Pogoni Lwow..

Pogon Lwow. Wspolna Sprawa.

Mar 4, 2011
16:34
#2 VJ :

dzięki Legia!

Pogoń Lwów.Wspólna Sprawa.

Mar 4, 2011
18:16
#3 Redakcja :

To oczywiste. Pzdr.

Mar 4, 2011
19:58
#4 W(L)Z :

Na pewno kupię. Bez wątpienia trzeba wesprzeć te inicjatywę.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»