cze
29

Legijny Ursus: rocznica Czerwca ’76

Przygotowania do tegorocznych obchodów Czerwca ’76 rozpoczęliśmy już na początku kwietnia. Głównymi celami było wydanie koszulek – cegiełek upamiętniających strajki, wykonanie graffiti o tej tematyce, a także zaproszenie na obchody osób biorących udział w tamtych wydarzeniach. Konsekwentnie, krok po kroku, wszystko udało nam się zrealizować.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Foto, Multimedia1 (komentarze)
cze
26

DL: „Wracamy po Was” – pierwsze podsumowanie

Była tu niedawno zapowiedź akcji „Wracamy po Was”, czas na podsumowanie na łamach zyleta.info.  Sytuacja trenowanych dzieci jest ciężka (ich tożsamość jest specjalnie chroniona by nie grać ich twarzami, są tam nawet nieświadomi niczego siedmiolatkowie).

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
cze
25

Walne SKLW – aktualizacja

W nawiązaniu do komunikatu z 16.06. informujemy, że na podstawie § 25 Statutu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa Sekcja Sympatyków, Zarząd Stowarzyszenia zwołuje na dzień 30.06.2014 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków z następującym porządkiem obrad

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
cze
16

Komunikat

Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa Sekcja Sympatyków zwołuje na dzień 30.06.2014 Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej przy ul. Łazienkowskiej 3 o godzinie 18:30. Porządek obrad zostanie podany w aktualizacji zawiadomienia.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW0 (komentarze)
cze
6

Puchar Fanów 2014: zgłoszenia

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Fanów 2014.
Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza piłkarska na sztucznej trawie organizowana na najwyższym poziomie, skierowana do amatorskich zespołów z całej Polski.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
cze
6

1916 Uśmiechów: Dzień Dziecka w Hula Kula

Z okazji Dnia Dziecka, Grochów Fanatyczny, Towarzystwo Przyjaciół Pragi i SKLW w ramach akcji „1916 Uśmiechów” zorganizowali dzień pełen atrakcji w największym w Warszawie centrum rozrywki – Hula Kula.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
cze
3

Czwartek i piątek na Legii – zaproszenia od SKLW i Grup Kibicowskich

W najbliższych dniach na Stadionie Wojska Polskiego będą miały miejsce dwa wydarzenia sportowe, na które zapraszają kibice zrzeszeni w SKLW oraz Grupach Kibicowskich. 

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)