lip
31

71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Program centralnych obchodów 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w których wezmą udział delegacje grup kibicowskich Legii Warszawa. Wszystkich serdecznie zapraszamy

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
17

Zaproszenie grup kibicowskich

Już w najbliższą niedzielę, o godzinie 17:00 nasi Przyjaciele z Sosnowca rozegrają swoje spotkanie w Pucharze Polski. Tak się szczęśliwie złożyło, że ich rywalem będzie warszawski Ursus, a spotkanie zostanie rozegrane w naszym mieście.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
9

Informacje o pociągu do Poznania

Pociąg specjalny na piątkowy mecz o Superpuchar z Lechem, wyjedzie do Poznania o godzinie 13:30 z dworca Warszawa Zachodnia. Kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce. Powrót do Warszawy zaplanowany jest na 03:35.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
6

Odbiory i ostatni termin zapisów na bilety na Superpuchar

W środę, 08.07., w godzinach 19:00-21:00 w Sportsbarze Ł3, odbędzie się wymiana voucherów na bilety, na piątkowy mecz o Superpuchar Polski w Poznaniu. Do odbioru biletu, niezbędny jest zwrot vouchera, otrzymanego przy piątkowych zapisach. Informujemy, że będzie to jedyny termin odbioru biletów.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
lip
2

Zapisy na wyjazd do Poznania

W piątek, 03.07. w Sportsbarze Ł3 od godziny 20:00 będą prowadzone zapisy na wyjazd na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa, który odbędzie się 10.07. o godzinie 20:15.  Cena – 90 zł – obejmuje bilet na mecz i przejazd pociągiem w obie strony. Potrzebne dane: imię, nazwisko oraz PESEL.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
lip
2

Sobota 4 lipca, 11:00 – 13:00 Źródełko, OFMC zaprasza

W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego OFMC jak co roku przygotowało  zestaw gadżetów, z których dochód tradycyjnie będzie przeznaczony na udział kibiców Legii w uroczystościach związanych z wybuchem, trwaniem i upadkiem Powstania (zakup wieńców i zniczy) oraz pomoc Kombatantom.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)