wrz
30

ZK: obchody zakończenia Powstania Warszawskiego 02.10. w Pruszkowie

Zapraszamy na WIEC KU PAMIĘCI DULAG 121 organizowany przez grupę Zachodnia Koalicja. Obóz Dulag 121 był obozem przejściowym podczas II Wojny Światowej, przez który przeszli mieszkańcy każdej dzielnicy Warszawy, po upadku poszczególnych dzielnic, podczas Powstania Warszawskiego.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
28

NS: rozliczenie zbiórki na oprawę

Przed ostatnim meczem z Górnikiem Zabrze przeprowadzona została zbiórka na oprawy meczowe. Miło nam poinformować, że po raz kolejny okazaliście nam wyrazy wsparcia i mimo jedynie niecałych 18 tysięcy osób zgromadzonych tego dnia na stadionie, zebraliśmy blisko 27 tysięcy złotych! Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku, serdecznie dziękujemy.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
wrz
28

1916 Uśmiechów w Lublinie i rozliczenie akcji „Wyprawka Szkolna”

Już od dłuższego czasu koordynatorzy akcji myśleli o zabraniu naszych podopiecznych na wycieczkę poza Warszawę, bo przecież aby dobrze poznać historię naszego kraju, trzeba odwiedzić dziesiątki miejsc, a miast z historią i ciekawych turystycznie w Polsce nie brakuje.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
28

Koniec zgody z Pogonią Szczecin

Zgoda z Pogonią została w dniu wczorajszym zakończona, rozstajemy się spokojnie i bez agresji. Barwy Pogoni od dziś znikają z naszego stadionu. Szacunek za te 20 wspólnych lat.
Grupy Kibicowskie Legii Warszawa

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
27

Komunikat

Drodzy Kibice,
W ostatnim czasie UEFA nałożyła na nasz Klub absurdalne, bezprecedensowe, ogromne kary finansowe oraz podjęła decyzję o rozegraniu meczu LE z Apollonem bez udziału publiczności.
Pragniemy wyrazić nasze ubolewanie i oburzenie z powodu tak drastycznych konsekwencji, które poniesie Legia.

Autor: Redakcja w : Aktualności7 komentarzy
wrz
21

NS: przed meczem z Górnikiem zbiórka na oprawy

W trakcie meczu ze Steauą w dość nietypowych warunkach udało nam się zaprezentować oprawę, która odbiła się szerokim echem nie tylko w środowisku kibicowskim i pokazała, że po raz kolejny mimo usilnych działań przeróżnych organizacji i służb stanęliśmy na wysokości zadania.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
20

71. rocznica utworzenia Narodowych Sił Zbrojnych

Uroczystości 71. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych odbędą się 21 września 2013 (sobota) w Warszawie. W ramach uroczystości obędzie się konferencja biograficzna poświęcona żołnierzom NSZ oraz Marsz Narodowych Sił Zbrojnych, który przejdzie ulicami Warszawy. 27.09.  (piątek) kibice Legii organizują spotkanie z wydawcą albumu o Żołnierzach Wyklętych.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
17

Informacje o zbiórce w Rzymie

Już za dwa dni czeka nas pierwszy mecz w fazie grupowej Ligi Europy – z rzymskim Lazio. Grupy kibicowskie informują, że zbiórka przed tym meczem będzie miała miejsce pod stadionem Flaminio. W pewnej odległości od niego znajduje się stacja metra o tej samej nazwie. Godzina 17:30.

Autor: Redakcja w : Aktualności6 komentarzy
wrz
14

Bilety na Lazio – również w najbliższych dniach

W niedzielę od godziny 12 w Sports Barze Łazienkowska 3 będzie można jeszcze nabywać bilety na wyjazdowy mecz Legii z Lazio Rzym. Wejściówki są również dostępne w kasach klubu dziś do godziny 17:00, w niedzielę w godz. 11:00-15:00. W poniedziałek i wtorek w godzinach 11:00-19:00. Cena biletu to 85 zł. …

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
13

Pismo od Lazio – ważne (zwłaszcza dla emigracji)

Właśnie wpłynęła informacja od Lazio, że kibice chcący zasiąść na sektorze gości muszą się zgłosić do klubu najpóźniej na 24 godziny przed meczem z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport). Jednym słowem, w miarę możliwości załatwiajcie bilety w Warszawie.

Autor: Redakcja w : Różne0 (komentarze)
wrz
12

Bilety na Lazio (czarter odwołany)

Cena – 85 pln
Miejsce sprzedaży:
– jutro (piątek) Sports Bar Ł3 od godz. 19:00
– od soboty – kasy klubowe
Potrzebne: pieniądze, nazwisko, imię, PESEL

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
wrz
9

Zapisy na czarter do Rzymu

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa organizuje samolot czarterowy na spotkanie Lazio – Legia, które odbędzie się 19 września o godzinie 21:05 na Stadionie Olimpijskim w Rzymie.Niestety podczas organizacji przelotu kibice napotkali na spore problemy związane ze znalezieniem w tym terminie przewoźnika.

Autor: Redakcja w : Aktualności4 komentarze