Żyleta przed niedzielą: zasady, zbiórki, organizacja

Autor Redakcja 9 (komentarze)

Przed niedzielnym meczem garść informacji organizacyjnych. Przede wszystkim decyzją grup kibicowskich jakiekolwiek działania ultras (nowe flagi, transparenty, świecidełka, itp.) muszą być konsultowane z osobami obecnymi w okolicy gniazda. Kibice z kilku dzielnic Warszawy oraz na jednej z tras podmiejskich organizują własne zbiórki:

Żoliborz zbiera się o 11:10 na stacji metra Plac Wilsona i jedzie razem z Bielanami – zbiórka o tej samej porze przed zejściem do stacji Słodowiec, od strony  Żeromskiego.

Wola, Jelonki oraz Bemowo jadą autobusem 171. Bemowo ogarnia się na przystanku Radiowa o godzinie 11:00, odjazd o 11:17. Kibice z Jelonek dołączają na przystanku przy Ratuszu o 11:21. Zbiórka Woli na przystanku Płocka Szpital o 11:15, autobus o 11:30.

Ursynów – zbiórka pod Multikinem o godzinie 11:00, autobus 503.

Legioniści z podwarszawskich miejscowości leżących na kolejowej linii Tłuszcz – Warszawa Wileńska

Pociąg: 10:51 Tłuszcz, 10:54 Jasienica Mazowiecka, 10:59 Klembów, 11:03 Dobczyn, 11:07 Zagościniec, 11:10 Wołomin Słoneczna, 11:13 Wołomin, 11:17 Kobyłka, 11:20 Kobyłka Ossów, 11:24 Zielonka, 11:28 Ząbki, 11:35 Warszawa Wileńska.

Wszyscy spotykamy się o 12:00 pod Żyletą. Przypominamy zasady:

1. Każdy ma OBOWIĄZEK śpiewać i zdzierać gardło dopingując największy klub Stolicy, Legię Warszawa.

2. Każdy winien stosować się do poleceń gniazdowego, ultrasów oraz osób decyzyjnych podczas dopingu i przygotowywania oprawy meczu.

3. Strój każdego kibica Legii to biała koszulka oraz szalik z jedynym herbem naszego klubu, czyli tym z 1957 roku. Nosimy wyłącznie barwy Legii i zgód. W przypadku klubów zagranicznych dopuszczalne więc są koszulki, szaliki itp. wyłącznie w barwach FC Den Haag oraz Juventusu Turyn.

4. Każdy ma obowiązek dumnie reprezentować Legię również poza stadionem. Bronić honoru i flag ukochanego klubu Stolicy. Noszenie barw będąc pod wpływem zbytniego upojenia alkoholowego nie jest godne kibica Legii.

5. W trakcie meczu na Żylecie wszyscy stoją. Znajdując się na trybunie ULTRAS należy pamiętać, że najważniejszy w trakcie meczu jest doping. Dlatego osoby, które przychodzą na stadion w innych celach proszone są o zajmowanie miejsc na pozostałych trybunach.

6. Kibice z niskim stażem meczowym proszeni są o zajmowanie miejsc na bocznych sektorach trybuny ULTRAS.

7. Żyleta to nie Hollywood, ani wybieg mody w Paryżu. W związku z tym nie są mile widziane osoby kręcące bezproduktywne filmiki telefonami czy robiące ?słitaśne fotki? na portale społecznościowe.

Do zobaczenia w niedzielę! Na Żylecie.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

9 ( komentarze )
Mar 5, 2011
17:02
#1 ccc :

niewiem czy jest to dobrze przemyslane bo niewiem czy kibice z Jelonek i Bemowa zmieszcza sie w jednym autobusie, chyba ze przewidujecie tak małą frekwencję.

Mar 5, 2011
21:40
#2 RaKu(L) :

Do ccc: Racja Bracie :)

Mar 7, 2011
09:57
#3 piotr :

Dlaczego robicie skladki na oprawę wsrod wszystkich kobiców a oprawa jest tylko na żylecie ??

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»