maj
22

27 maja kibicowski kiermasz i zbiórka fantów

W najbliższą niedzielę, w godzinach 11:00 – 13:00 w Źródełku odbędzie się kiermasz gadżetów kibicowskich oraz zbiórka fantów na loterię, która odbędzie się w kolejną niedzielę (3 czerwca)  w Domu Dziecka nr 9 przy ulicy Korotyńskiego 13. Cały dochód z loterii zostanie przeznaczony na wakacje dla podopiecznych tej placówki.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
21

Aukcje legijnych pamiątek dla Kuby

Pokażmy, że hasło „Cała Legia zawsze razem” nie jest pustym sloganem! Kuba Chrabański ma niespełna 5 lat i jest kibicem Legii. Podczas kończącego sezon meczu z Koroną spełniło się jedno z Jego marzeń – mógł zasiąść na trybynach naszego stadionu, porozmawiać z piłkarzami i spotkać się z kibicami.

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
maj
17

1916 Uśmiechów przed Dniem Dziecka: aukcja i bluzy

Trwa licytacja oryginalnej koszykarskiej koszulki Legii Warszawa z autografami wszystkich zawodników, którzy w tym sezonie awansowali do drugiej ligi. Wszystkie uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na umilenie tegorocznego Dnia Dziecka podopiecznym akcji 1916 Uśmiechów.

Autor: Redakcja w : Aktualności0 (komentarze)
maj
14

Puchar Fanów 2012: zapisy

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do wzięcia udziału w Pucharze Fanów 2012 który organizuje Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich – Liga Fanów.

Turniej rozgrywany jest w Warszawie na obiekcie sportowym liceum i gimnazjum Stefana Batorego (ul Myśliwiecka 6, koło stadionu Legii Warszawa i Warszawskich Łazienek)

Autor: Redakcja w : Aktualności2 komentarze
maj
8

Nieznani Sprawcy: „Mistrzowska” oprawa

Tydzień temu, na meczu z Jagiellonią przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na oprawę ostatniego meczu sezonu. Niestety po czwartkowej porażce w Gdańsku zmuszeni byliśmy ostatecznie zrezygnować z pomysłu choreografii upamiętniającej zdobycie Mistrzostwa Polski przez Legię. Nie zraziliśmy się jednak tym faktem, więc spotkaliśmy się jeszcze tego samego dnia, aby wybrać inną koncepcję. …

Autor: Redakcja w : Aktualności1 (komentarze)
maj
8

1916 Uśmiechów: po meczu z Koroną

W ostatnią niedzielę miały miejsce dwa ważne wydarzenia dla akcji 1916 Uśmiechów. Przed meczem została przeprowadzona koleżeńska zbiórka środków na pomoc domom dziecka – niżej prezentujemy rozliczenie. Na telebimach można było zobaczyć też poniższy teledysk z apelem o pomoc dla Kuby Chrabańskiego oraz jego historią.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)
maj
5

1916 Uśmiechów: zbiórka na Żylecie przed meczem z Koroną

Przed meczem z Koroną prowadzona będzie kolejna koleżeńska zbiórka w ramach znanej akcji 1916 Uśmiechów. Przypominamy, chodzi o pomoc warszawskim domom dziecka, których numery składają się na datę powstania naszego klubu – 1,9,16. W tym miejscu warto przypomnieć jej wybrane momenty z zeszłego roku.

Autor: Redakcja w : Aktualności, Informacje SKLW1 (komentarze)