Warszawscy Fanatycy: zbiórka nakrętek trwa

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Warszawscy Fanatycy przypominają że cały czas trwa akcja zbierania nakrętek na proteze nogi dla Justyny Krawczyk !

Szczególne podziekowania dla najLepszej Legijnej rodziny z Wilanowa za darmowe udostępnienie magazynu do przechowywania nakrętek!

W ostatnim czasie odebraliśmy ze sport baru wszystkie zalegajace tam nakretki. Wszystkim dzielnicom i fan clubom dziekujemy za aktywną pomoc i zachęcamy do jeszcze większego zaangażowania, oraz zachęcamy reszte dzielnic do pomocy!

Przypominamy że codziennie możecie przynosic nakrętki do sport baru w godzianch jego otwarcia,  jezeli jest to mozliwe to przynoście w grubych workach lub cienkich ale podwójnych, ponieważ mamy póżniej trudności z cienkimi workami ponieważ bardzo często się rozwalają i mamy duzo więcej roboty ..

Poszukujemy obecnie osób skupujacych nakrętki, jeżeli znacie takie osoby to prosimy o kontakt po przez mail warszawscyfanatycy@wp.pl lub fan page http://www.facebook.com/WarszawscyFanatycy .

 


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»