Komunikat SKLW, Grup Kibicowskich i fanklubów Legii Warszawa

Autor Redakcja 10 (komentarze)

Zwracamy uwagę, że wobec wydarzeń z ostatniego czasu, czyli pisząc wprost – prześladowań środowisk kibiców przez organy ścigania, pojawianie się w okolicach stadionu oraz legijnych pubów w dniu meczu może wiązać się z narażeniem na policyjne prowokacje.

Przypominamy jednocześnie, że klub w dalszym ciągu nie wskazał osoby odpowiedzialnej za skandaliczne warunki wejścia na Żyletę przed i w czasie derbowego meczu. Nie poinformował też o działaniach podjętych, by taka sytuacja się nie powtórzyła. Oznacza to, że zagrożenie zdrowia i życia wciąż może być elementem oferty klubu dla posiadaczy biletów i karnetów. Tymczasem, choćby ostatnio, władze Zagłębia Lubin przeprosiły swoich kibiców za nieuzasadnione użycie gazu przez ochronę, które tam się prawdopodobnie nie powtórzy.

Brak również informacji, co klub zrobił, by zaprzestać dystrybucji alkoholu w lożach VIP, co jest niezgodne z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych oraz faworyzuje bywalców lóż i działaczy kosztem zwykłych kibiców.

Wobec licznych pytań, informujemy, że bojkot wszystkich meczów rozgrywanych na stadionie im. marszałka Józefa Piłsudskiego będzie trwał do odwołania. Zwracamy się do wszystkich kibiców Legii o poparcie naszego protestu. Aresztowania kibiców o 6 rano za „niepodporządkowanie się poleceniom ochrony” w czasie meczu piłkarskiego są najlepszym przykładem praktyk, przeciwko którym protestujemy. Dość!

10 ( komentarze )
paź 5, 2012
17:38
#1 novak :

Popieram tylko niech żaden łeb się nie wychyla i nie idzie na mecz

paź 5, 2012
18:34
#2 aro :

po kieszeni dziadów tylko to do nich dociera

paź 8, 2012
15:44
#3 Daniel :

Moim zdaniem to co robicie jest godne pożałowania. Zamiast być z klubem na dobre i na złe to wasze protesty spowodują ostatecznie osłabienie kluby. Protesty popiera tylko część żylety a co z resztą kibiców która nie popiera waszych protestów. Pamiętajcie że Legia gra dla wszystkich kibiców a nie tylko dla was

paź 8, 2012
17:36
#4 rere :

Jesteście leszcze. Kibic powinien być na meczu bez wzgledu na wszystko. Ograniczaja prawa o kibic dalej kibicuje swoje, zamykaja o 6 rano i wala gazem po oczach a my prawdziwi kibice i tak idziemy na następny mecz żeby może dostać nawet pałą ( to była właśnie żyleta), zamykaja cześc trybuny to i tak idziemy i kibicujemy, zamykaja cała to przenosimy sie na inne, zamykaja cały stadion stoimy pod i wspieramy naszą Legię. O to jest prowdziwy kibic, wywalaja go drzwiami a on wchodzi oknem.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»