Weekendowe info

Autor Redakcja 9 (komentarze)

W sobotę Legia gra z drużyną z Lubina. Nieznani Sprawcy zapraszają wszystkich niezdecydowanych kibiców do kupowania biletów na sobotni mecz z Zagłębiem Lubin. Na jutrzejsze spotkanie przygotowaliśmy oprawę, której powodzenie zależy między innymi od kompletu na „Żylecie”. Przy okazji zachęcamy wszystkich do ubrania się na biało i dopingowania na pełnych obrotach przez 90 minut, niezależnie od wyniku na boisku”.

W czasie meczu będzie przeprowadzona kolejna koleżeńska zbiórka, tym razem na reaktywowaną Pogoń Lwów, legendarny polski klub, w oparciu o którego statut powstał dokument założycielski Legii Warszawa. Za pierwsze finansowe wsparcie otrzymaliśmy już podziękowanie ze Lwowa, ale po wycofaniu się strategicznego sponsora sytuacja Pogoni jest bardzo ciężka. W sklepie ABJ poza nową partią szalików lwowskiego klubu, z których cały zysk idzie na jego wsparcie doszły biało czerwone tkane repliki flagi Wilno – Lwów. Dochód ze sprzedaży pierwszych 100 sztuk jest przeznaczony na wsparcie Pogoni, z kolejnej – dla kombatantów z wileńszczyzny – i tak na przemian, do momentu wyczerpania asortymentu. Tradycyjnie, jeżeli ktoś trafi do sklepu, a szale będą już wyprzedane może wrzucić dowolną kwotę na Pogoń Lwów do wystawionej w sklepie puszki. Szaliki są dostępne również przez internet.

W tym tygodniu pierwsze rozliczenie wiosenne:

ze sprzedaży drugiej partii szalików: 917 zł ; 414 zł z pierwszej wiosennej partii poszło na konto wskazane na stronie klubu. Zachęcamy do wpłat:

BANK ŚLĄSKI
numer konta 75105012141000002277906018
Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich
oddział Katowice ul. Warszawska 37

Tytuł przelewu: Na działalność LKS ?Pogoń? Lwów

z puszki: 780 zł 91 gr

Pieniądze wkrótce trafią do Lwowa poprzez konto albo za pośrednictwem polskiego konsula.

Przed meczem, o godzinie 16:00 w pubie Ł3 na stadionie odbędzie się spotkanie Sekcji Niepełnosprawnych SKLW. W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdami osób spoza Sekcji, planowane jest zwiększenie liczby osób do niej należących o wszystkich chętnych. Tematem spotkania będzie również film dokumentalny, który o grupie zamierza nakręcić reżyser Michał Szcześniak.

W niedzielę zapraszamy do wsparcia przyjaciół z grającej w Pruszkowie Olimpii Elbląg. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Bohaterów Warszawy 4. Początek, godzina 18:00. Aby wejść, należy podać dane i numer PESEL.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

9 ( komentarze )
Kwi 9, 2011
10:21
#1 Redakcja :

Jeżeli chodzi o flagę w chwili, gdy powstała (bez żadnej pomocy dla Lwowa) – tak to wygląda. W każdym razie my nie ganiamy po stronach Polonii, by pokazać flagę Pogoni. Bo po pierwsze takiej flagi nie mamy, a po drugie nie mamy potrzeby czegokolwiek wrzucać na stronach Polonii. Mamy własne.

Kwi 9, 2011
10:34
#2 19tsw06 :

móglibyście wrzucić te gadżety również na allegro

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»