Po obradach Komisji Ligi Ekstraklasy S.A.

Autor Redakcja 6 (komentarze)

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Komisji Ligi Ekstraklasy S.A., na którym rozpatrywano kary m.in. za zajścia w trakcie meczu z drużyną z ul. Konwiktorskiej. Informowaliśmy dzisiaj o wspólnym stanowisku SKLW, Zarządu KP oraz Urzędu Miasta w sprawie uniknięcia stosowania odpowiedzialności zbiorowej przez Komisję, jakim byłoby zamknięcie całej Żylety na jutrzejszy mecz ze Śląskiem Wrocław.

Niestety, decyzją Komisji nasza trybuna została zamknięta na jeden mecz, a klub musi zapłacić 15 tys zł kary.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

6 ( komentarze )
Mar 10, 2011
17:59
#1 (L) :

KURWA CO ZA POJEBANI LUDZIE WTEJ EKSTRAKLASIE!!!

Mar 10, 2011
18:09
#2 pete :

niestety, ale takiej decyzji można się było spodziewać – i to dużo wcześniej.

Mar 10, 2011
18:22
#3 vlo :

Redakcjo: Czy będzie jakiś zoorganizowany doping na którejś z trybun? Nie wyobrażam sobie ciszy na Ł3

Mar 10, 2011
18:26
#4 Samp :

Pojeb@ni! Kara zbiorowa dla członków Komisji Ligi! Za wszechobecną korupcje zawiesić wszystkich działacz KL + kara finansowa po 5tys.

Mar 10, 2011
18:31
#5 Sebastian :

jest jutro oragizowany jakis doping pod zyleta bo jestem z poza warszawy i nie wiem czy przyjezdzac z gory dzieki za info bracia NIGDY NIE ZGINIE, ŻYLETA NIGDY NIE ZGINIE!!

Mar 10, 2011
19:54
#6 AMT... :

Proponuje karneciarze (sam też go mam i chętnie to uczynie) zrzekamy się roszczeń do klubu o mecz ze śląskiem i spotykamy się pod stadionem i tam dopingujemy. Klub traci tylko pieniądze z biletów z żylety, a reszta stadionu wypełnia się normalnie, minimalizując straty. Wiem, też chiałbym obejżeć ale siła wyższa. CALA LEGIA ZAWSZE RAZEM.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»