Tkane repliki flagi Wilno-Lwów w Ł3

Autor Redakcja 15 (komentarze)

Zgodnie z zapowiedzią, grupa OFMC informuje, że w sobotę, 06.12., w godzinach 12:00-14:00, w Sportsbarze Ł3 będą dostępne tkane szaliki będące replikami dobrze znanej flagi. Cena – 30 zł. Dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na wsparcie polskich środowisk kresowych. W przypadku poprzedniej edycji szalików zostało sfinansowane wsparcie polskiej młodzieży z wileńszczyzny oraz reaktywowanej Pogoni Lwów. Podobnie będzie w przypadku edycji tegorocznej. Warto przypomnieć, że Pogoń Lwów wsparła Legię po donosie „antyfaszystowskiej” organizacji FARE na… wywieszenie przez warszawskich kibiców wspomnianej flagi w Kijowie.

Efekty pomocy kibiców Legii dla lwowskiej Pogoni można zobaczyć m.in. w poniższym materiale redakcji „Kuriera Galicyjskiego” o lutowych przygotowaniach do rozgrywek.

Czas 2:43 – o wsparciu Pogoni przez kibiców Legii Warszawa

PamiętaMY o Polakach z Wilna i Lwowa.

flaga

wilno_lwow_druga_edycja_


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

15 ( komentarze )
Gru 8, 2014
15:06
#1 Legionista :

Witam!
Jest jeszcze możliwość zakupu szalika w Warszawie?W sobotę niestety nie mogłem przyjść…

Gru 8, 2014
15:26
#2 Redakcja :

Jest zamówiona nowa partia, powinna być w przyszły weekend. Info na legijnych portalach.

Gru 9, 2014
09:47
#3 Litti :

Przyłączam się do prośby o udostępnienie sprzedaży wysyłkowej. Na pewno odniesie sukces a i wielu kresowiaków zrobiło by sobie i innym prezent na święta :)

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»