Limitowana edycja płyty „Niepokonane miasto, niepokonany klub” na rzecz niepełnosprawnych kibiców

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Już 27 września, podczas meczu Legia Warszawa – Lech Poznań, zostanie zaprezentowana specjalna, limitowna edycja płyty „Niepokonane miasto, niepokonany klub”. Część dochodu ze sprzedaży krążka zostania przekazana na rzecz Niepełnosprawnych Fanatyków Legii Warszawa.

Płyta „Niepokonane miasto, niepokonany klub” to wydawnictwo zawierające utwory o charakterze patriotycznym i kibicowskim, w sumie 16 znanych utworów w nowych aranżacjach, np. „Pałacyk Michla” czy „Mistrzem Polski jest Legia”. Jej producentem wykonawczym jest Ryszard Makowski, muzyk, satyryk, dziennikarz i publicysta. Wydawnictwo wzbogacone zostało także o głos Wojciecha Hadaja, legendarnego spikera klubu piłkarskiego Legia Warszawa.

NMNK_Cover

Krążek w nowej odsłonie będzie miał swoją premierę podczas sobotniego meczu Mistrza Polski z Lechem Poznań (27.09.14; godz. 20:30). Będzie można go nabyć wyłącznie na stadionie Legii w specjalnie wyznaczonych punktach, a do zakupu zachęcać będą członkowie Niepełnosprawnych Fanatyków. NF to grupa założona w 2006 roku, zrzeszająca kibiców Legii Warszawa z różnym stopniem niepełnosprawności. Niepełnosprawni Fanatycy to osoby pozytywnie zakręcone na punkcie Legii, które zawsze z pełnym zaangażowaniem kibicują swojej ukochanej drużynie.

Po meczu płyta będzie dostępna wyłącznie w oficjalnym sklepie Legii (Fan Store). Cena krążka to 24,99 zł, część dochodu z jego sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Niepełnosprawnych Fanatyków Legii Warszawa.

Pomysłodawcą oraz producentem płyty jest DEM’a Promotion Polska. Cała akcja koordynowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa oraz klubem piłkarskim Legia Warszawa S.A.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»