Komunikat

Autor Redakcja 0 (komentarze)

SKLW i Grupy Kibicowskie z zaskoczeniem i rozczarowaniem przyjmują informację podaną przez klub o odwołaniu imprezy na Agrykoli po meczu z Lechem. Sprawa jest tym bardziej przykrą niespodzianką, że to właśnie klub zaproponował nam formułę fety na Starówce po meczu z Ruchem oraz wspólnej zabawy na Agrykoli po ostatnim meczu ligowym z poznańskim Lechem.

Do tej pory współpraca z władzami klubu oraz komunikacja na tej linii układała się niemal wzorcowo, stąd też taka zmiana planów bez konsultacji ze środowiskiem kibicowskim jest dla nas dość osobliwą nowiną na zakończenie sezonu. Warto byłoby aby wcześniej klub wyjaśnił nam jakie to przeszkody formalne i organizacyjne sprawiły, że na 4 dni przed meczem nastąpiła tak sensacyjna zmiana planów. Stanowczo protestujemy przeciw praktyce informowania przedstawicieli kibiców o odwołaniu imprezy, bez konsultacji i za pomocą jednozdaniowej informacji wplecionej jako ostatnie zdanie w tekst o fecie dla najmłodszych kibiców. Takie postępowanie nie powinno mieć miejsca z uwagi na, wspomnianą wyżej, synergię dotychczasowych działań  środowisk kibicowskich i klubu.

Z przykrością musimy stwierdzić, że czujemy się najzwyczajniej w świecie oszukani, tym bardziej że nasze środowisko włożyło ogrom pracy i wykazało się naprawdę dużym zaangażowaniem aby feta na Starówce przebiegła zgodnie z oczekiwaniami klubu. Szkoda że z drugiej strony nikt nie postarał się o spełnienie oczekiwań kibiców, a przynajmniej o rzeczową dyskusję na ten temat, zamiast jednego zdania enigmatycznie oznajmiającego wycofanie się z uprzednich ustaleń.

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»