DL: wspieramy potrzebujące dzieciaki!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Od jakiegoś czasu redakcja „Drogi Legionisty”, strony (drogalegionisty.pl) i gazety papierowej, która łączy kibicowanie Legii z subiektywnym zdaniem na wiele tematów pozasportowych, organizuje treningi dla biednych dzieciaków. W porozumieniu z zyleta.info i innymi kibicami CWKS, ruszamy z akcją vlepek-cegiełek, które mają pomóc dzieciakom w sportowym trybie życia i tym samym w ratowaniu ich jako osób szczególnie narażonych na uzależnienia i współuzależnienia.

AKCJA WODA! Niestety nie wszystkie dzieciaki mają wodę do picia, a na treningach nie obijamy się i nie zamierzamy się obijać… Uzupełnianie płynów jest konieczne. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego „funduszu wodowego”, heh, który pozwala na kupowanie zgrzewek wody 0,5 litra na treningi dzieci. Chętnych do pomocy, a więc dobrowolnego wolontariatu prosimy o kontakt pod mailem: drogalegionisty@gmail.com. Liczy się każda zgrzewka, każda butelka! Może ktoś ogarnie jakiś stały dopływ wody w zamian za reklamę jego firmy, czy coś w tym stylu?

wody1

AKCJA DRESY! Nie wszystkie dzieciaki mają też dresy na przebranie i tu jest grubsza sprawa. Widocznie w ich domach są inne problemy, bądź „problemy”, niż troska by dziecko miało szansę się rozwijać ruchowo, albo rozwijać w ogóle. Przyznacie, że to smutna sytuacja, kiedy szuka się przed treningiem na szybko (a takie sytuacje mają miejsce) 10 latkowi dresów, bo rodzic wyznaje filozofię, hmm, bardzo bliskiego wschodu, że „po co jakieś tam dresy na przebranie skoro ma już jakieś tam spodnie”, a złotówka potrzebna jest (jak co dzień) na jabola… Ale i na to nie pozostaniemy ślepi i głusi, licząc na Waszą pomoc!

2000 specjalnych „vlep cegiełek” (podziękowania dla naszego partnera z Sosnowca, wlepki.com!) dzielimy na 400 pakietów po 5 dużych vlepek. Sprzedaż 400 pakietów po 5 zł za każdy, da nam 2000 zł. Do ceny pakietu doliczamy 2 zł na wysyłkę, co daje łączną kwotę 7 zł za cegiełkę (sprzedaję normalnie jako vlepy w naszym distro, odprowadzając podatek, trochę floty z całości trzeba na niego liczyć, wszystko jest wystawione na allegro). Da to nam całą kwotę. Wyprodukujemy za to 40 dobrej jakości spodni dresowych z nadrukiem prozdrowotnym (!) dla trenowanych przez nas dzieci! Jeśli ktoś chce wpłacić więcej, 100% przeznaczymy na wodę i ubrania/gadżety niezbędne do zajęć dla naszych rodaków.

Vlepa

Na treningach zrobiliśmy listę obecności. Dzieciaki jeszcze nie wiedzą, że najaktywniejsi dostaną dresy. A w zasadzie dostać je muszą wszyscy aktywni. Dlatego możliwe, że powstaną kolejne cegiełki, będziemy szukali kolejnych ścieżek. Możliwe, że będą się pojawiać inne aukcje. Bądźcie czujni! Tutaj jedyna aukcja z cegiełkami:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4095266050

Wasza aktywność w tym temacie zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli. „Co, gdzie, jak” nie jest istotne, jak to się mówi – kto ma wiedzieć, ten wie, redakcja zyleta.info miała wgląd w zdjęcia z prowadzonych przez Legionistę treningów. Tożsamości dzieci nie poznacie, bo cały świat nie musi dowiedzieć się, że są dziećmi z patologii. „Pamiętnik” z treningów dla dzieci w papierowej „Drodze Legionisty” (od 18 numeru) i niech to także będzie formą rozliczenia.
Ruszamy z akcją w rozmiarze XX(L)…

„Droga Legionisty”


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»