Komunikat

Autor Redakcja 9 (komentarze)

Drodzy Kibice, w przeszłości nie raz pokazaliśmy, że w trudnych dla Kibiców i Klubu momentach potrafimy się zjednoczyć i działać odważnie i pomysłowo. Świadkami takiej właśnie chwili jesteśmy teraz, kiedy to Legia, na skutek nieodpowiedzialnej i skandalicznej decyzji UEFA, została pozbawiona swego bijącego serca – Żylety. Najważniejszy od kilkunastu lat mecz, który na długie lata może zaważyć na dalszym rozwoju Legii, odbędzie się przy zamkniętej trybunie północnej.

Mimo to, nie możemy pozostawić piłkarzy bez dopingu w tym arcyważnym spotkaniu. Wielokrotnie udowodniliśmy, że Żyleta to nie miejsce, a ludzie. Bezgraniczne oddanie, fanatyzm, wiara w zwycięstwo i szaleńczy doping do ostatniego gwizdka jest obowiązkiem każdego Kibica, który we wtorkowy wieczór zasiądzie na trybunach naszego stadionu.

Kibice z Żylety będą rozsiani po całym stadionie, ale zajmą na tym meczu głównie trybunę Brychczego (południową). Z racji znikomej liczby kibiców gości, do naszej dyspozycji będzie przeznaczony również sektor gości i sektor buforowy, gdzie również ulokowani będą kibice z Żylety. Ponadto osoby, które zdążyły kupić wejściówki na Żyletę na mecz ze Steauą, na podstawie tych biletów zajmą miejsca w innej części stadionu (dokładne informacje zostaną przekazane w komunikacie Klubu). Z trybuny Brychczego prowadzony będzie doping i tam też zaprezentowana zostanie oprawa – apelujemy do wszystkich kibiców o aktywne zaangażowanie się w nią i stosowanie się do poleceń Nieznanych Sprawców oraz gniazdowego. Jednocześnie przepraszamy wszystkich stałych bywalców pozostałych trybun za wszelkie niedogodności i utrudnienia, jakie wynikły na skutek zamknięcia Żylety.

Gorąco apelujemy do każdego z Was – niech w ten wyjątkowy wieczór nikt nie oszczędza gardeł i serc dla dopingu, a tonący w bieli stadion poniesie naszych piłkarzy do upragnionego przez wszystkich zwycięstwa. We wtorek wszyscy będziemy Żyletą! Cała Legia zawsze razem!

Z kibicowskimi pozdrowieniami

SKLW, Grupy Kibicowskie

9 ( komentarze )
sie 27, 2013
09:08
#1 fan :

TYLKO ZNOWU CZEGOŚ NIE ZMALUJCIE IDIOCI BO NAM ZAMKNĄ CAŁY STADION. !!!!! a tak chyba prawdziwy kibic nie działa

sie 27, 2013
16:55
#2 mateusz :

Bedzie cos pod stadionem dla reszty z zylety?

sie 27, 2013
18:16
#3 Pilot - Lechia Gdańsk!!! :

W e-klasie życzę Wam miejsca poniżej Lechii Gdańsk! Natomiast w LM z całego serca życzę Wam zdobycia LIDERA LM !!!!

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»