Agresywni Ochota zwycięzcą w Halowym Pucharze Fanów 2013

Autor Redakcja 1 (komentarze)

W miniony weekend zakończyła się już 5 edycja Halowego Pucharu Fanów 2013, w której wzięło udział aż 40 drużyn z różnych regionów Polski. Była to największa amatorska impreza futsalowa w Polsce. Drużyny przybyły z różnych regionów naszego kraju m.in. z Elbląga, Tych, Zamościa, Lublina, Narew Piątnica, Garwolina, Opoczna, Opatowa. Tegoroczne zainteresowanie turniejem było ogromne. Każdy chciał w tym wydarzeniu uczestniczyć, ale liczba miejsc była niestety ograniczona. Same zawody stały na bardzo wysokim poziomie piłkarskim. Praktycznie w każdym meczu emocji nie brakowało a tak wyrównanego turnieju nie oglądaliśmy już dawno. W fazie pucharowej gdzie drużyna odpadała po jednym przegranym meczu, turniej był coraz ciekawszy a emocje i napięcie rosły z minuty na minutę. Zwycięzcą po raz drugi z rzędu zostali Agresywni Ochota, którzy w wielkim finale po zaciętym i emocjonującym pojedynku pokonali ekipę OZB Tatary Lublin 5:4. Wygraną oraz zdobyty puchar, chłopaki dedykują przyjacielowi, wieloletniemu fanatykowi Stołecznej Legii – Sylwkowi Zimeckiemu, kumplowi ze wspólnych wyjazdów, zmarłemu w zeszłym roku na ciężką chorobę. Trzecie miejsce zajęła drużyna Tur Ochota pokonując Scorpion Władysławów 7:2.

Puchar Fair Play :Lux-Car Lambada Elbląg
Najlepszy zawodnik Turnieju : Michał Prażuch ( Agresywni Ochota )
Najlepszy bramkarz Turnieju : Kamil Michalczyk ( Tur Ochota )
Najlepszy strzelec Turnieju : Piotr Krawczyk ( Scorpion Władysławów ) – 13 bramek
Najlepszy mecz : OZB Tatary Lublin – Scorpion Władysławów

I miejsce : AGRESWYNI OCHOTA
II miejsce : OZB Tatary Lublin
III miejsce : TUR OCHOTA

Po zakończonym turnieju, zostały wręczone statuetki za osiągnięcia indywidualne oraz puchary dla trzech najlepszych drużyn i oczywiście nagrody. Zwycięzca czyli Agresywni Ochota, otrzymał nagrodę główną w wysokości 3000 PLN w gotówce, a finalista – OZB Tatary Lublin, talon na 800 PLN do wykorzystania w sklepie ZINA. Trzecia ekipa turnieju – Tur Ochota, otrzymała vouchery do wykorzystania w kompleksie Hulakula o wartości 600 PLN. Puchar Fair Play trafił w ręce drużyny Lux-Car Lambada Elbląg za ogromny wkład w budowanie klimatu turnieju oraz reprezentowanie i kultywowanie najważniejszych wartości piłkarskich. Dodatkowo każda z drużyn uczestniczących w turnieju halowym otrzymała od organizatorów pamiątkowy dyplom za udział w samych rozgrywkach przygotowany przez Mateusza Kozikowskiego z ekipy Narew Piątnica.

Chcielibyśmy wszystkim podziękować za udział w naszych rozgrywkach halowych. Mamy nadzieje, że dobrze się wszyscy bawiliście i za rok znowu się spotkamy. Organizację turnieju możecie ocenić w ankiecie, wystawionej na stronie internetowej. Wszelkie spostrzeżenia, uwagi przyjmujemy również telefonicznie oraz drogą mailową pod adresem kontakt@ligafanow.pl

Na szczególne podziękowania zasługują sponsorzy oraz partnerzy : ZINA, HulaKula, Hempszop, Joanna – centrum kosmetyczne, Legia.net, Legioniści.com, Futbolowo.pl,Zyleta.info dzięki którym odbyła się nasza futsalowa impreza.
Dla większości drużyn, nasz turniej był dobrym etapem przygotowań do rundy wiosennej. Część z nich, już od marca rozpocznie serię spotkań na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Wszyscy wiemy jakie emocje towarzyszyły nam podczas Halowego Pucharu Fanów 2013 i dlatego nie możemy się już doczekać emocji, które czekają nas w przyszłym roku tej prestiżowej imprezy. Oczywiście już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.
Wszelkie zdjęcia, statystyki, wyniki grupowe i finałowe zamieszczone zostały w archiwum Zdjęcia dostępne w galerii foto na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek – www.facebook.com/LigaFanow.6tki

TRWAJĄ ZAPISY DO ROZGRYWEK PIŁKARSKICH OD WIOSNY, ZGŁOŚ DRUŻYNĘ DO LIGI FANÓW, WSZELKIE INFORMACJE NA www.ligafanow.pl


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

1 ( komentarze )
Mar 25, 2013
20:02
#1 PRZEMO1916 :

MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!!!!!

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»