Krewcy Legioniści: Kolejni odznaczeni, przekroczone 500 litrów!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Jak informuje strona Krewkich Legionistów w serwisie legionisci.com, legijna grupa honorowych krwiodawców rozwija się bardzo dynamicznie:

„Całkowity litraż klubu wynosi 507 330 ml krwi. Na chwilę obecną do klubu należy 71 kibiców Legii.

Na uroczystości wręczenia odznak HDK, która odbyła się w 23 lutego w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK, odznaczonych zostało ośmiu naszych klubowiczów. Odznakę Zasłużony Honorowy dawca Krwi I° otrzymała jedna osoba, II° – cztery osoby, a III° pozostałe trzy osoby. Odznaki przyznawane są za honorowe oddanie odpowiednio 18, 12 i 6 litrów krwi. Serdecznie gratulujemy odznaczonym.”

krewcy

[więcej zdjęć znajdziecie tu]

„Miło nam również poinformować, iż KHDK Krewcy Legioniści otrzymał dyplom od Fundacji Glorya Dzieciom za „wydatną pomoc i wsparcie w realizacji naszych statutowych celów skutkujących dziecięcym uśmiechem i radością”. Klub nasz od początku swojej działalności ściśle współpracuje z fundacją na różnych płaszczyznach.”

glorya

k


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»