Apel o pomoc dla sekcji zapasów Legii Warszawa

Autor Redakcja 1 (komentarze)

Na adres redakcji Ż.info wpłynął mail od członków sekcji zapaśniczej:

Drodzy internauci jesteśmy członkami sekcji zapaśniczej Legii Warszawa, z powodu bezduszności Agencji Mienia Wojskowego, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Obrony zostaliśmy zmuszeni do niekonwencjonalnych działań mających na celu ratowanie naszej sekcji. Agencja chcąc wyrzucić nas z hali zwiększyła kilkukrotnie kwotę wynajmu do niebotycznej kwoty 5500zł + 3500 zł zaległych odsetek co spowodowało, żę jesteśmy już zadłużeni na kwotę prawie 100.000 zł. Ponadto Agencja pozwała do sądu kierownika sekcji o zwrot mienia, które nie należy do niej.Wyłączyli nam prąd i wodę trenujemy tylko i wyłącznie dzięki dobroci trenerów, którzy już od kilku lat trenują nas za darmo z miłości do sportu, z miłości do młodzieży, z miłości do klubu, który jest częścią ich życia. Trenerzy przed treningiem włączają agregat, aby w małym stopni ogrzać i oświetlić halę. Na sali panuje temperatura 4 stopni w porywach 7 stopni jeżeli trener włączy agregat z 5 godzin przed treningiem. Z powodu bardzo niskiej temperatury wielu z nas doznało już kilku poważnych kontuzji nie mówiąc już o licznych chorobach. Z każdym dniem boimy się czy nie przyjdzie komornik i nie wyrzuci nas z hali, a wtedy nie będziemy mieli już gdzie trenować. Jesteśmy najbardziej utytułowaną sekcją zpaśniczą na świecie i jedną z najbardziej utytułowanych sekcji sportowych w naszym kraju, mimo tego że Ministerstwo Sportu traktuje nas jak zło konieczne. W naszych szeregach byli najbardziej utytułowani sportowcy naszego kraju:
– Adrzej Wroński, 2-krotny złoty Medalista Olimpijski, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, 3-krotny Mistrz Europy
– Włodzimierz Zawadzki, złoty Medalista Olimpijski, wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, 3-krotny Mistrz Europy
– Jacek Fafiński, srebrny Medalista Olimpijski,
Rok 2012 był najlepszym sezonem naszej działalności sportowej wśród młodzieży. Osiągnęliśmy sukcesy we wszystkich kategoriach wiekowych na arenie krajowej:
– liczne trunieje wygrane przez Młodzików
– 2 Mistrzów Polski Kadetów
– Wicemistrz Europy Kadetów !
– Wicemistrz Polski Juniorów
– Wicemistrz Polski Młodzieżowców
– Brązowy Medalista Mistrzostw Polski Seniorów
Mimo naszych osiągnięć żadna organizacja rządowa nie chce nam pomóc. Kierownik sekcji był nawet w Ministerstwie Sportu na początku października, ale do tej pory do nas nie oddzwonili. Ministerstwo Obrony nie interesesuje się naszą sytuacją mimo to, że byliśmy sekcją wojskową i trenujemy na terenie wojskowym, zbywają nas, że decyzje podejmuje Agencja Mienia Wojskowego, ale przecież ona podlega pod Ministerstwo Obrony ! Nie jesteśmy sekcja komercyjną trenujemy za darmo, nie marzymy nawet o stypendiach trenujemy bo jesteśmy fanatykami zapasów, kochamy ten sport, chcielibyśmy tylko mieć gdzie trenować, mieć ciepłą wodę, mieć temperaturę pozwalającą na sportowa egzystencję.

Jeżeli chcecie nam pomóc prosimy was o przekazanie waszego 1% procenta podatków naszej sekcji. Nr KRS 0000270261, w rubryce cel wpiszcie ” SSA Legia Warszawa 1926 Warszawa 1160″. Bardzo prosimy wszystkich ludzi dobrej woli, którym polski Sport nie jest obcy o pomoc, kibiców Legii warszawa o pomoc.

Gdyby ktoś zechciał nam dodatkowo przelać jakieś wsparcie, podaję nr konta Bank DNB Nord 24 1370 1011 0000 1701 4854 7300


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Napisano w : Różne 1 (komentarze)
1 ( komentarze )
Lut 1, 2013
18:41
#1 rfs :

Dla mnie to jest paranoja

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»