Komunikat Nieznanych Sprawców

Autor Redakcja 3 (komentarze)

Grupa Nieznani Sprawcy ma zaszczyt podziękować całej kibolskiej braci za: wkład w stworzenie na meczu pseudoderbowym wspaniałej atmosfery, pomoc ultrasom i obronę Żylety.

Niestety zarząd klubu swoimi konfidenckimi zapędami idąc ręka w rękę z kibicującym polonii Warszawa wojewodą od dłuższego czasu prowokował zajścia do jakich doszło w piątek. Mimo ostrzeżeń ze strony środowiska kibiców, że taka, a nie inna postawa ochrony dotycząca rzekomego udrożniania przejść może zostać odebrana jako prowokacja i doprowadzić do zagrożenia dla osób znajdujących się na Żylecie, zarząd klubu nic sobie z tego nie robił plując tym samym pod nogi ludziom, którzy kupując co raz droższe bilety sponsorują co raz grubszych działaczy Legii.

Klub może sobie potępiać akty chuligaństwa, ale nie ma do tego moralnego prawa, gdyż to właśnie Klub ponosi 100% odpowiedzialności za prowokację służb ochroniarskich i późniejsze zamieszki. Ponadto Klub uniemożliwił zorganizowanie na tym meczu oprawy, na którą podczas ostatniej zbiórki zebraliśmy dzięki Wam 10580zł. Kretyńska decyzja Klubu zabraniała oprawy meczowej w jakiejkolwiek formie. Mając jednak na względzie fakt, że kibice na  stadion Legii przychodzą przede wszystkim dla atmosfery tworzonej na Żylecie nie mogliśmy odpuścić i postanowiliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby mimo wszystko ten mecz był prawdziwym świętem Warszawy. Wspomnieć należy również o skandalicznym sposobie wpuszczania na Żyletę jako o elemencie uprzykrzania życia kibicom.

Wygląda na to, że Klub we współpracy z policją i przy aprobacie władzy rzeczywiście naśladuje wzorce angielskie m.in. te z Hillsborough w 1989. Czy naprawdę ktoś musi  zginąć, aby idioci zasiadający w klubach piłkarskich i parlamencie zastanowili się do czego to wszystko prowadzi?

Do niektórych nie dociera fakt, że Żyleta to nasz drugi dom i każdy kto do tego domu wchodzi z pretensjami, gazem łzawiącym oraz tarczami nie zostanie dobrze powitany. Dlatego choć nie popieramy wandalizmu samego w sobie tak w tym wypadku zachowanie fanatyków z Żylety uznajemy za w pełni zasadne i pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy stanęli w obronie trybuny i pozostałych ludzi na Żylecie. Trzymajcie się Bracia, bądźcie dzielni i pamiętajcie… do niczego się nie przyznawać!

Z kibicowskim pozdrowieniem,
Nieznani Sprawcy


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Napisano w : Różne 3 (komentarze)
3 ( komentarze )
Wrz 25, 2012
07:47
#1 Kot(L)et :

Cała LEGIA Zawsze Razem

Wrz 27, 2012
11:40
#2 Ochrona :

Kocham piłkę nożną, tak samo atmosferę jaka panuje na żylecie (stadionie), ale rzucanie kaloryferów, metalowych rzeczy itp. w stronę ochroniarzy nie są kibicowaniem tylko czystym chamstwem. Człowiek, który rzuca w drugą osobę takimi rzeczami nie ma dla mnie mózgu, bo może zabić … Więc drodzy kibice zajmijcie się kibicowaniem a nie śpiewaniem Jeb.. Policję ITI bo to nic nie da. Ważne są czyny a nie słowa.

Pozdrawiam

Wrz 29, 2012
15:53
#3 FeLek :

@Ochronirka, czy ty skomentowałeś tak samo oświadczenia SKLW i NS-ów? Brak słów co znaczy opłacanie PR-owców przez klub, ale mogli by chociaż ogarnąć kogoś z wyższym IQ.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»