Informacja SKLW

Autor Redakcja 8 (komentarze)

W związku ze skierowanym za pośrednictwem oficjalnego serwisu klubu zaproszeniem dla SKLW na dzisiejsze spotkanie poświęcone bezpieczeństwu na miejskim stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, informujemy, że nie możemy wziąć w nim udziału.

Działania policji i wojewody uniemożliwiają merytoryczną dyskusję, gdyż wyraźnie są obliczone wyłącznie na efekt medialny. Często z sukcesem – część z nich stanowi udaną konkurencję dla najbardziej znanych kabaretów. Jesteśmy przekonani, że przedstawiciele klubu rozumianego przez niektórych, jako kolejny element tej samej branży rozrywkowej, reprezentując Legię Warszawa na wspomnianym spotkaniu zadbają o to, by ich klienci spędzali na stadionie czas w atmosferze, która od lat jest istotnym czynnikiem zapełniającym trybuny. Frekwencja ta była dowodem na to, że publiczne pieniądze przeznaczone na budowę nowego stadionu były wydane z pożytkiem nie tylko dla mieszkańców Warszawy, ale praktycznie całej Polski, skąd kibice przyjeżdzali na mecze swojej drużyny.

Tymczasem działania policji i wojewody już powodują wyraźny spadek liczby kibiców oglądających mecze Legii na stadionie. Trudno się dziwić, skoro zamiast dobrej zabawy i piłkarskiego święta dla medialnego poklasku w cenie drogich biletów można otrzymać doznania zbliżone do kolonii karnej. Warto to podkreślić tym bardziej, że wspomniane działania władzy następują m.in. po meczu z Rosenborgiem, na którym goście z Norwegii byli zachwyceni tym, co się działo na trybunach.

Liczymy, że przedstawiciele klubu zrobią wszystko, by podobne działania nie powodowały kolejnych, istotnych szkód dla spółki.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

8 ( komentarze )
wrz 7, 2012
15:42
#1 theL :

Wszystko sie w kraju wali, ceny i bezrobocie rosną, afera goni aferę a ciągle główny temat w Polsce to ….kibice. A cóż oni robią ci złoczyńcy?Ile jest zabitych, pobitych i rannych na meczach Legii? Jakie ci kibice popełniają zbrodnie? Otóż od czasu do czasu odpalą racę, rzucą petardę lub serpentynę no i… stoją w przejściach. To obecnie w Polsce są największe zbrodnie. Nie przekręty amber golda, nieprzejezdna Warszawa, korupcja w rządzie tylko race, petardy i serpentyny. Pytam sie kto tu jest normalny, kibice czy ci co z nimi walczą? Dlatego nie dziwię się SKLW, że nie chce rozmawiać z całą tą wysoko postawioną hałastrą. Nie ma o czym, to sztucznie rozdmuchany temat. Nie można zniżać się do ich poziomu.

wrz 9, 2012
23:45
#2 wszyscy razem na południe :

ja mam taki pomysł że jeśli żyleta ma być zamknięta to ,może przeprowadzimy się na południowy sektor obok gości to w tedy będzie większe zagrożenie więcej wydatku i jak zobaczą takie coś że nam naprawdę zależy to nam odadzą żylete;]

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»