Warszawscy Fanatycy: wciąż zbieramy nakrętki!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Cały czas zbieramy nakrętki po napojach dla Justyny Krawczyk. http://www.pomocdlajustyny.pl/. Żeby akcja nabrała trochę wiekszego tępa będziemy wrzucać raz w tygodniu info o liczbie zebranych nakrętek. W związku z tym że coraz lepiej ogarniają się dzielnice, prośba o dorzucenie tematu u siebie na fora lub fan page i wiekszą, niż dotychczas mobilizację.

Poszukujemy obecnie magazynu lub jakiegoś garażu do przechowywania nakrętek oraz osoby, która dysponuje jakimś busem lub wiekszym samochodem do przewozu raz w tygodniu nakrętek .

 Cały czas możecie oddawać nakrętki do Sport Baru lub Żródełka w godzinach otwarcia lokali.

Prośba, żebyście przynosili nakrętki w grubszych lub podwójnych workach bo te cienkie się często rozwalają i jest podwójna robota. Naklejajcie na worki vlepe dzielnicową, grupową lub kartkę, kto oddaje – ułatwi nam to pożniejszą publikację info, kto sie najbardziej angażuje.

 Szczególy na bieżąco sa na naszym fan page  http://www.facebook.com/WarszawscyFanatycy  lub pod mailem warszawscyfanatycy@wp.pl


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»