Zasady na nowej Żylecie

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Zorganizowane grupy kibicowskie Legii Warszawa zapraszają wszystkich kibiców do zapoznania się z nieformalnym regulaminem Żylety – trybuny północnej. Wszyscy na Żylecie mają obowiązek dopingowania. Osoby, które przychodzą na stadion w innych celach proszone są o zajmowanie miejsc na pozostałych trybunach.

Poniższe zasady wprowadzone przez kibiców nie zastępują ani nie zmieniają regulaminu stadionowego.

Trybuna ULTRAS, która mieści się za bramką to tzw. nowa Żyleta. To właśnie na tej trybunie od strony ul. Łazienkowskiej znajdować się będzie serce stadionu Legii. W trosce o jak najgłośniejsze bicie tego serca kibice z legijnych grup kibicowskich pragną poinformować o zasadach jakie panować będą na trybunie.

1. Każdy ma OBOWIĄZEK śpiewać i zdzierać gardło dopingując największy klub Stolicy, Legię Warszawa.

2. Każdy winien stosować się do poleceń gniazdowego, ultrasów oraz osób decyzyjnych podczas dopingu i przygotowywania oprawy meczu.

3. Strój każdego kibica Legii to biała koszulka oraz szalik z jedynym herbem naszego klubu, czyli tym z 1957 roku. Nosimy wyłącznie barwy Legii i zgód. W przypadku klubów zagranicznych dopuszczalne więc są koszulki, szaliki itp. wyłącznie w barwach FC Den Haag oraz Juventusu Turyn.

4. Każdy ma obowiązek dumnie reprezentować Legię również poza stadionem. Bronić honoru i flag ukochanego klubu Stolicy. Noszenie barw będąc pod wpływem zbytniego upojenia alkoholowego nie jest godne kibica Legii.

5. W trakcie meczu na Żylecie wszyscy stoją. Znajdując się na trybunie ULTRAS należy pamiętać, że najważniejszy w trakcie meczu jest doping. Dlatego osoby, które przychodzą na stadion w innych celach proszone są o zajmowanie miejsc na pozostałych trybunach.

6. Kibice z niskim stażem meczowym proszeni są o zajmowanie miejsc na bocznych sektorach trybuny ULTRAS.

7. Żyleta to nie Hollywood, ani wybieg mody w Paryżu. W związku z tym nie są mile widziane osoby kręcące bezproduktywne filmiki telefonami czy robiące ?słitaśne fotki? na portale społecznościowe.

Kibice Legii Warszawa

Napisano w : Różne 0 (komentarze)
Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»