Wypadek autokaru w Lizbonie – opcja: odszkodowania

Autor Redakcja 2 (komentarze)

Wszystkie osoby poszkodowane, jadące autokarem, w którym doszło do wypadku drogowego proszone są o kontakt. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pomoże w uzyskaniu należnego odszkodowania, dla każdego uczestnika zdarzenia, który przedstawi dokumentację medyczną po wypadku.

Placówki medyczne, które udzielą Wam pomocy:
– Szpitalne Oddziały Ratunkowe
– Poradnie Chirurgii Urazowej (należy wcześniej uzyskać skierowanie od lekarza rodzinnego)

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek obrażeń, wskazane jest dalsze leczenie w poradniach specjalistycznych.

Po zwykłej kolizji drogowej dochodzi zwykle do skręcenia kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego (ból szyi, trudności w poruszaniu głową, bóle pleców) wstrząśnienie mózgu (zawroty głowy, wymioty, drętwienie końcówek kończyn, bóle głowy, złe samopoczucie,
bezsenność). Te objawy mogą wystąpić nawet do 72 godzin po wypadku! W przypadku uzasadnionych roszczeń, wchodzi w grę wysokie odszkodowanie.

Wypadek miał w miejsce w czwartek, tak więc jest jeszcze trochę czasu, aby wszyscy poszkodowani zdążyli odbyć standardowe badania na ostrym dyżurze.

Nie bagatelizuj ich może to doprowadzić do cięższych powikłań w przyszłości za które nie uda ci się uzyskać ani złotówki ponieważ zgłosisz się do lekarza zbyt późno!.

W razie pytań i problemów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 845 217 i na mail t.stala@efpp.com.pl

Wszyscy, którzy mają już dokumentację medyczną prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym t.stala@efpp.com.pl


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Napisano w : Różne 2 (komentarze)
2 ( komentarze )
Lut 24, 2012
22:06
#1 hehe :

i bardzo dobrze. pozywac i cisnac brudasow !!!

Lut 25, 2012
16:07
#2 Paweł :

nawet jeśli nie było żadnych obrażeń, można podciągnąć pod lęki, uraz psychiczny. Ja miałem wypadek i wyszedłem bez szwanku, mimo to dostałem 1300zł :P Btw. fajnie, że ktoś ogarnął temat :)

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»