Sporting, info z ostatniej chwili

Autor Redakcja 7 (komentarze)

SKLW popiera rekomendację Sportingu w sprawie zbiórki na placu Rossio o godzinie 16:00. Z tego miejsca kibice zostaną przewiezieni specjalnymi składami metra pod stadion. Ostrzegamy przed brutalnością portugalskiej prewencji, warto więc wejść na mecz w sposób zorganizowany. Kibice będą wpuszczani na stadion w ok. 200-osobowych grupach ze względów technicznych (zejście schodami w dół na trybuny) – najpierw na trybunę A (dolną), później trybunę B (górną) bez względu na miejscówkę umieszczoną na posiadanym bilecie.

Zgodnie z regulaminem obiektu, na stadion nie będą wpuszczone żadne przedmioty mogące zostać wykorzystane do rzucania na płytę boiska łącznie z nagłośnieniem i bębnami. Dodatkowo organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczania następujących przedmiotów: napojów, pasków z metalowymi częściami, aparatów fotograficznych, kamer i oczywiście pirotechniki. W tej kwestii stanowisko klubu jest sztywne i nie podlega, mimo prób ze strony SKLW, żadnej dyskusji. Podobno te same zasady obowiązują również kibiców Sportingu. Dozwolone są barwy, flagi, transparenty z wyłączeniem haseł rasistowskich, homofobicznych itd. (na miejscu będzie tłumacz języka polskiego). Policja zamierza kontrolować stan trzeźwości kibiców – zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia na stadion kibiców ze wskazaniem powyżej 0,5 promila.

Odprawa czarterów:

stanowiska 140-142 lot LP8209 (pierwszy czarter)

stanowiska 143-145, AEI 724 (drugi czarter)

Przypominamy – zbiórka, 4:45, stary terminal, Okęcie.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

7 ( komentarze )
Lut 22, 2012
23:13
#1 vlo :

Chodzi że psy wymyślą jakąś pierdołę albo ten śmieszny zakaz z 0,5% promila nie wierze że wszyscy przejdą:P
W Niemczech nasza grupka 60 osobowa nie została wpuszczona przez psy na pokład, 10 zawineły psy z Lizbo za promocje. Mam nadzieje że mimo nie sprzyjającego losu będziemy tam w komplecie.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»