Przemarsz 11.02./ czarter do Lizbony – dalsze info

Autor Redakcja 21 (komentarze)

W związku z decyzją władz Warszawy, która zapadła w dniu dzisiejszym – a dotyczy odwołania meczu o Superpuchar pomiędzy Legia Warszawa a Wisłą Kraków na Stadionie Narodowym w dniu 11 lutego 2012r., informujemy:

Przemarsz kibiców Legii Warszawa zaplanowany na dzień 11 lutego 2012 r. na godzinę 17.00 (zbiórka pod kasami o godzinie 16.30) będzie organizowany. Jest on legalny i zgłoszony do Biura Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy. Policja ma zapewnić logistykę i bezpieczeństwo, celem przemarszu jest manifestacja krytycznej oceny polityki władz, szczególnie odnośnie kibiców piłkarskich. Kampania wyborcza dawno się skończyła, a przedstawiciele władz różnych szczebli, od rządu i jego agend po samorządy i związki sportowe, wciąż stosują wobec kibiców zasady odpowiedzialności zbiorowej. Jednocześnie, od finału Pucharu Polski w Bydgoszczy nikt nie jest w stanie zaplanować imprezy masowej pod kątem bezpieczeństwa, mimo najbardziej restrykcyjnej w Europie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i, często nakładanych na wyrost, sankcji dla kibiców klubów z całej Polski. Nikt też nie czuje się odpowiedzialny za kolejne kompromitacje i przedstawienia teatru absurdu. Okoliczności towarzyszące „organizacji” meczu o Superpuchar  na Stadionie Narodowym są bardzo dobrą okazją, by zademonstrować, że chcemy w cywilizowanych warunkach kupić bilety i oglądać mecz piłkarski, co w XXI w. nie wydaje się zbyt wygórowanymi oczekiwaniami. Zwłaszcza za własne pieniądze.

Przed przemarszem vouchery zostaną wymienione na gadżety. DLA WSZYSTKICH KIBICÓW ZGŁOSZONYCH NA LISTY Z PULI SKLW OBECNOŚC OBOWIĄZKOWA. Przed przemarszem przedstawiciele poszczególnych fanklubów odbiorą vouchery, które rozdadzą osobom umieszczonym na listach w celu wymiany na gadżety.

Wszystko wskazuje na to, że piłkarze nie będą wiedzieli, czy 11.02. znajdą się na Narodowym do ostatnich godzin przed meczem. My już wiemy – będziemy. Jak nie na Narodowym, to pod nim.

Cała Legia zawsze razem.

Grupy Kibicowskie

PS W Wyniku wyczarterowania większego samolotu zostało jeszcze kilka miejsc, kontakt: czartery.sklw@wp.pl. Kto pierwszy, ten lepszy.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

21 ( komentarze )
Lut 4, 2012
22:31
#1 qemp :

Miała być druga tura voucherów.Wiadomo coś?Sporo osób było by chętnych.

Lut 5, 2012
10:32
#2 gosc :

Kolego od dysleksji, jeśli masz takie „schorzenie” to się tym nie chwal bo to tylko świadczy o Twojej ułomności. Nie wiem ile masz lat, ale zakładam, że jeszcze chodzisz do szkoły, jesteś młody i zapewne spędzasz dużo czasu przed komputerem więc na Boga, zainstaluj sobie Firefoxa lub inną przeglądarkę która ma wbudowany słownik j.polskiego!!! Jak pójdziesz do pracy to też będziesz pisał z maile z błędami? Chociaż o czym ja piszę, jakie maile… :-/

Lut 9, 2012
20:54
#3 norbi :

czy mogę odebrac kasę za mojego syna i zone (dzieciak niepełnoletni)

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»