Komunikat w sprawie reglamentacji biletów

Autor Redakcja 13 (komentarze)

Informujemy, że w z związku z blisko miesięcznym zamieszaniem dotyczącym dystrybucji biletów dla kibiców Legii na mecz o Superpuchar oraz jawnymi próbami dyskryminacji posiadaczy karnetów na trybuny poza Żyletą oraz kibiców z Żylety czekających na zapowiadaną pulę w sprzedaży otwartej nie pozostaniemy bierni. W przypadku braku rozwiązania tej sytuacji i uniemożliwienia zakupu biletów przez kibiców na wybrane przez nich, nie wykupione wcześniej miejsca spośród udostępnionych przez organizatora meczu dla publiczności – w dniu meczu podejmiemy radykalne formy protestu.

Koledzy z trybun zawsze byli dla nas ważniejsi, niż widowisko piłkarskie jako komercyjna impreza. Cała Legia zawsze razem!

Grupy Kibicowskie.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

13 ( komentarze )
Lut 3, 2012
22:18
#1 ABG_TSW :

Warszawska policja odmówiła (zakazała)przyjazdu kibiców Wisły Kraków innymi środkami lokomocji niz pociągi specjalne. w planie miało jechac kilkanaście autokarów i osoby prywatnymi samochodami, wiec jak oni nie pojadą to 9000 Wiślaków bojkotuje wyjazd na mecz o Superpuchar i namawiamy kibiców Legii Warszawa o to samo. Albo pojawią sie obie Ekipy w komplecie albo pustka na stadionie. zjednoczmy sily w walce z prostactwem, brakiem prefesjonalizmu i kretyńskimi decyzjami policji, straży i sanepidu.
ALBO WSZYSCY ALBO NIKT!!!

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»