Info Grup Kibicowskich przed meczem z Rapidem

Autor Redakcja 6 (komentarze)

Chcemy podziękować kibicom Legii Warszawa za zaangażowanie w profrekwencyjną akcję „Wszyscy na Rapid!”, inicjatywy z tworzeniem i rozwieszaniem na mieście plakatów oraz banerów i przede wszystkim za skalę zainteresowania biletami. Informujemy jednocześnie, że zwolniło się trochę zarezerwowanych wcześniej wejściówek, jest więc ostatnia chwila, by kupić bilet.


Temu wyjątkowemu meczowi będzie towarzyszyło szereg atrakcji. Oczywiście przygotowana jest oprawa. W tym miejscu przypominamy, że za jej wszystkie elementy są odpowiedzialni ultrasi. Prosimy o nie przynoszenie na mecz niekonsultowanych wcześniej elementów mogących być częścią oprawy z petardami, itp. na czele.

Chcemy, by w tym ważnym meczu do regularnego dopingu dla naszych piłkarzy włączył się cały stadion. Przyjdźmy WSZYSCY na biało. Wprawdzie pogoda nas nie rozpieszcza, ale zawsze można ubrać się „na cebulę” i wziąć białe odzienie wierzchnie.  Poza tym na stadionie szykuje się taka temperatura, że nikt nie powinien się obawiać, że zmarznie. Dopingujemy Legię od pierwszej do ostatniej minuty!

 Pod stadionem będziecie mogli spotkać grupy kibiców

– prowadzących dalszą część koleżeńskiej zbiórki na pomnik Kazimierza Deyny. Część środków jest już zebrana (53427 zł 97 gr!), a chcemy ufundować pomnik wyłącznie ze środków zebranych przez kibiców Legii Warszawa – brakuje ok. 100000 zł.

– zbierających podpisy pod kibicowskim/obywatelskim projektem nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – szczegóły: kibicezabezpieczenstwem.pl

– zbierających dary na pomoc obywatelom Rumunii.

Przypominamy: w związku z wydarzeniami towarzyszącymi pierwszemu meczowi w Bukareszcie – nakaz zostawienia przed wejściem monet, kosmetyków zakupionych w strefie wolnocłowej na lotnisku, kluczy do mieszkań, zapalniczek, nietypowego obuwia, środków żywnościowych, itp. przy braku depozytu skutkujący kradzieżą większości z tych przedmiotów z trawnika pod stadionem, gdy ich właściciele byli na trybunach. Zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji obywateli Rumunii, dlatego przed nadchodzącym meczem zostanie przeprowadzona zbiórka darów.

W wyznaczonych punktach w okolicach Sports Baru Ł3 i Torwaru zbieramy :

– drobne monety
– zapalniczki
– czerstwe pieczywo
– kosmetyki
– stare, używane obuwie itp.

Wszystkie zebrane dary będą odpowiednio podzielone i rozdysponowane pomiędzy działaczy klubu  z Bukaresztu oraz zostaną one wysłane do rumuńskiej policji oraz firmy ochroniarskiej „zabezpieczającej” mecz pomiędzy Rapidem a Legią Warszawa.

 Wszystkich zapraszamy na mecz. Wspieramy piłkarzy przez 90 minut niezależnie od tego, co się będzie działo na boisku. To najważniejszy mecz od czasu pojedynku w Goeteborgu 23.08.1995, gdy awansowaliśmy do Ligi Mistrzów – byliśmy wtedy i jesteśmy teraz z naszą Legią do samego końca!


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

6 ( komentarze )
Lis 2, 2011
19:05
#1 Wolna wola :

Trochę to dziwne. ONI nam szkodzą na każdym możliwym kroku a MY im naganiamy chętnych czyli dbamy o ICH portfele. Wiadomo o kim mówię. Od kiedy to nam kibicom zależy tak na frekwencji? Na nawoływaniu pazi by przyszli popatrzeć na mecz? I ta prośba o „niezabieranie na mecz petard itp.” Faktycznie to już nie 90 lata. Chociaż tyle dobrze, że ja je miałem przyjemność przeżyć.

Lis 2, 2011
21:07
#2 L :

Redakcjo Piotr podobno jeszcze 2 czy 3 miesiące,czy jest sens wysylania kartek lub emaili ze wsparciem,chodzi o to czy w ogóle docierają do właściwych rąk.

Lis 2, 2011
22:06
#3 Pazio :

Tak! Jestem jebanym Paziem! Zabieram jak na każdy mecz swojego synka i idę popatrzeć. Trochę podrzec mordę, trochę posiedzieć i wyluzowac. I co ? Jestem gorszy od Ciebie ? Zastanów sie człowieku… Na Zylecie nie siedzę, nie zajmuje miejsca. Jestem tylko Paziem…. A Ty kim jesteś ?

Lis 3, 2011
07:24
#4 wojtek :

Niezle ze tylko kibicom zalezy na zapelnieniu stadionu, ciekawe co robi prezes ze swoja swita ? Z drugiej strony co mu sie dziwic jak robote odwali za niego kibol

Lis 3, 2011
10:25
#5 wuwua :

@ Wolna Wola:
To że zarządzający Legią są gamoniami to nie znaczy że my mamy się zrównać z ich poziomem.
Nie przeszło Ci przez myśl, że „pazie” które przyjdą na mecz, czasami i całymi rodzinami, może połkną Legijnego bakcyla, a w przyszłości te dzieciaki wyrosną na fanatyków? Pokaż mi miejsce gdzie cały stadion jest młynem.
Mi osobiście wystarczy jak ludzie chcący pooglądać mecz wybiorą inną trybunę niż Żyleta.
Gamonie z KP Legia mogliby dorzucić do Żylety sektor 203 i co za tym idzie dodatkowe wejście.

Lis 4, 2011
20:34
#6 Wolna wola :

Pazio ale po co się tak spinasz? Ja nie mam na myśli rodzin z dziećmi bo sam takie dwie na Legii zaszczepiłem. Nie mam na myśli jak widać nawet ciebie skoro odwiedzasz Legię często i to z synem. Super, popieram. Pisząc pazie mam na myśli ludzi co ostatnio na Legii byli jak ta grała z .. Arsenalem. I co? Na tych ludziach mam mi zależeć? Ich mam nawoływać na mecz? Przecież oni przyszli dla nowego, pachnącego stadionu, pizzy i parówek, kibli z ciepłą wodą a na pewno nie dla Legii. Oni by nawet tutaj przyszli jakby to Lech grał a nie Legia. I to ci ludzie mieliby tworzyć przyszłość ruchu kibicowskiego Legii? Bardzo smutna i szara by się ta przyszłość zapowiadała.Tak więc , to już chyba do kolegi „wuwua”, myślę, że starczy nam to młode pokolenie co sami wychowamy z naszego otoczenia ze swoich dzieciaków.

A że coś w tym było co pisałem wcześniej potwierdził na meczu Karol słowami – „Po ch. żeście tu przyszli? Jest nas 30 tysięcy i tego wcale nie czuć. To już lepiej jakby zamiast tych 30 tysięcy było nas 7 tysięcy. Byłby i tak lepszy efekt”.

Pozdrówki.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»