Wszyscy na Rapid!/Zbiórka darów dla obywateli Rumunii

Autor Redakcja 6 (komentarze)

Grupy kibicowskie zapraszają wszystkich sympatyków naszego klubu na najbliższy mecz z Rapidem Bukareszt.  Legia Warszawa ma realną szansę na wyjście z grupy w europejskich pucharach.  To niespotykana okazja w historii naszej drużyny.

Niżej filmowa zapowiedź meczu Legia Warszawa – Rapid Bukareszt. Naprawdę warto tam być!

Jednocześnie w związku z wydarzeniami towarzyszącymi pierwszemu meczowi w Bukareszcie – nakaz zostawienia przed wejściem monet, kosmetyków zakupionych w strefie wolnocłowej na lotnisku, kluczy do mieszkań, zapalniczek, nietypowego obuwia, środków żywnościowych, itp. przy braku depozytu skutkujący kradzieżą większości z tych przedmiotów z trawnika pod stadionem, gdy ich właściciele byli na trybunach – rozpoczynamy nową akcję. Zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji obywateli Rumunii, dlatego przed nadchodzącym meczem zostanie przeprowadzona zbiórka darów. Zbiórka rzeczy najpotrzebniejszych a zarazem, jak nauczył nas wyjazd do Bukaresztu, najpopularniejszych wśród mieszkańców tego kraju.

W specjalnie wyznaczonych punktach będziemy prowadzili zbiórkę :

– drobnych monet
– zapalniczek
– czerstwego pieczywa
– kosmetyków
– starego, używanego obuwia itp.

Wszystkie zebrane dary będą odpowiednio podzielone i rozdysponowane pomiędzy działaczy klubu  z Bukaresztu oraz zostaną one wysłane do rumuńskiej policji oraz firmy ochroniarskiej „zabezpieczającej” mecz pomiędzy Rapidem a Legią Warszawa.

Gorąco zapraszamy na mecz. O zbiórce będziemy  informować na bieżąco.

 

6 ( komentarze )
paź 28, 2011
18:05
#1 Mc :

Akcja ze zbiorka- mistrzostwo!

paź 28, 2011
18:35
#2 ciotkaklotka :

Bardzo dobra inicjatywa! :D hahahah

paź 28, 2011
20:21
#3 Darowizna :

Ja im dam stare buty z dziurami żeby mieli w czym chodzić,
pastę do butów i stara szczoteczkę od kibla żeby mieli czym czyścić zęby,
tampony dla ochroniarzy w razie jak by mieli rozwolnienie ewentualnie katar,
kondony żeby się kurewstwo nie rozmnażało,
plastikowe wiaderko i łopatkę żeby mieli się czym bawić w piaskownicy,
ewentualnie nasram do wiaderka żeby mieli nawóz do kwiatków na parapecie,
denaturat żeby się napili no i oczywiście plastikowe kluczyki do samochodu żeby mieli czym przed kolegami poszpanować.
I parę tysięcy dolarów z gry monopol w starej skarpetce żeby mieli do skarbonki.

paź 28, 2011
21:30
#4 adasko :

Zobaczcie kogo te debile z nigdy więcej ściągają do blokady Marszu Niepodległości…rozumiem że można mieć różne poglądy polityczne ,ale ściągać niemców do blokowania Marszu Niepodległości to chyba przekracza granice dobrego smaku

http://www.rp.pl/artykul/740723-Niemcy-jada-rozbic-marsz.html

paź 29, 2011
10:53
#5 nomad :

Dobre ! Ja przyniosę zużytą wycieraczkę i skarpetę, jako zestaw do mycia szyb samochodowych oraz puszkę po tyrolskiej na drobniaki .

lis 1, 2011
01:38
#6 QD :

a pytanie z innej beczki: na mecz z PSV planowane jest zaproszenie naszych przyjaciół z Hagi?

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»