Bukareszt – zajścia pod stadionem (flmiki,zdjęcia itp)

Autor Redakcja 3 (komentarze)

Wszyscy wiemy co spotkało nas w Bukareszcie ze strony „służb porządkowych”.

Prosimy wszystkich ,którzy zostali pokrzywdzeni w Rumunii przez ochronę lub policje o opisanie swojej sytuacji (nadużywanie siły przez służby, brak depozytu, rekwirowanie przez ochronę pieniędzy/kluczy bez możliwości późniejszego zwrotu itp)

Prosimy również o przesyłanie wszelakich materiałów ukazujących skandalicznie zachowanie tych służb (filmiki,zdjęcia itp)

bukareszt2011@gmail.com

SKLW wraz KP Legia podejmie wszelkie możliwe działania, w celu dochodzenia praw kibiców Legii Warszawa oraz ukarania rumuńskiego klubu.

3 ( komentarze )
lis 2, 2011
21:26
#1 tadzio :

wlasnie przeczytalem zasady na trybunie „Zyleta” i chcialem zaprostestowac odnosnie punktu: „kibice mają oboziązek dopingować klub, kibice przychodzący na stadion w innym celu proszeni są o zajmowanie innych sektorów” –

primo: nikt mi nie będzie mówił gdzie mam siadać na stadionie
secundo: nikt mi nie będzie mówił co mam na nim robić.

Jeżeli chce przyjsc na stadion i jeść kanapki i oglądać w spokoju mecz to nikt nie ma prawa mnie za to krytykować. Jezeli chce zalozyc koszulke barcelony na Zylecie to tez mam do tego prawo. Jezeli chce posiedziec z dziecmi i pograc na przenosnej konsoli z meczem w tle to rowniez tak moge robic.

pozdrawiam tadzio

lis 4, 2011
18:29
#2 legionista :

drogi tadziu
odnośnie do twojej wypowiedzi stwierdzam że masz racje
oczywiście masz prawo do jedzenia kanapek itp.
ale licz się z tym że na żylecie jest bardzo dużo ludzi którzy nie lubią takich co jedzą kanapki i nie dopingują i pomogą ci wyjsć z żylety.
tak więc pozdrawiam

lis 15, 2011
09:56
#3 daymoss :

Tadziu jest takie przysłowie. Wchodzisz między wrony musisz krakać tak jak one. Skoro jesteś takim kozakiem proszę smiało próbuj ale licz się z przykrymi konsekwencjami.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»