Nowy sezon w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – Lidze Fanów

Autor Redakcja 1 (komentarze)

Zapraszamy do rozgrywek w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – Lidze Fanów. Rozgrywki mają na celu promowanie przyjaznej, sportowej rywalizacji na boisku oraz wspieranie rozwoju fizycznego wśród młodzieży. Liga Fanów to jedyna liga szóstek w Warszawie, w której grany jest system dwurundowy jesień ? wiosna. Rozgrywki piłkarskie powstały w 2000 roku jako inicjatywa popularyzacji tej dyscypliny, integracji kibiców Legii Warszawa oraz promowania przyjaznej, sportowej rywalizacji na boisku i po za nim. Obecnie w rozgrywkach bierze udział 22 zespoły co daje ponad 300 aktywnych uczestników. Wśród nich są studenci, stowarzyszenia, zespoły podwórkowe przede wszystkim sympatycy klubu Legia Warszawa. Mecze rozgrywane są na sztucznej trawie na ulicy Grenady 16. Weekendowe terminy spotkań sprzyjają w stworzeniu przyjaznej, atmosfery oraz wzmocnieniu grupy dopingującej zawodników.  

Aktualna oferta na sezon 2011/2012 i regulamin rozgrywek dostępne na stronie www.ligafanow.pl

Z początkiem nowego sezonu powiększamy zarówno I jak i II ligę do 14 drużyn, dlatego szukamy dwóch zespołów, które chciałyby zagrać od razu w pierwszej lidze i dwóch, które chciałby zacząć swoją przygodę w od drugiej ligi. 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ – mamy tylko 4 wolne miejsca. 

Uczestnikom gwarantujemy : doskonałe boisko ze sztuczną nawierzchnią, profesjonalną obsługę sędziowską i techniczną, atrakcyjne nagrody dla wszystkich drużyn, serwis internetowy ze statystykami ligowymi i drużynowymi, dopasowany terminarz spotkań do potrzeb każdej drużyny, regulamin jasno określający zasady gry, wodę mineralną na każdym meczu, udział drużyny w Pucharze Fanów, imprezę zakończeniową w Sports Bar na Łazienkowskiej 3. 

Zgłoszenia prowadzimy do : 07.09.2011

Start rozgrywek przewidziany jest na : 10.09.2011 

Kontakt z organizatorem :

Tel : 501600624

E-mail : kontakt@ligafanow.pl

Web : www.ligafanow.pl

 Pozdrawiam

Rafał Milewski

Liga Fanów


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

1 ( komentarze )
Sie 31, 2011
18:58
#1 Lukone :

W końcu zaczynamy rozgrywki LF, oby były tak emocjonujące jak ostatni sezon.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»