Amatorska Liga Szóstek Piłkarskich – zapisy na nowy sezon

Autor Redakcja 2 (komentarze)

Zapraszamy do udziału w Amatorskiej Lidze Szóstek Piłkarskich – Liga Fanów. Obecnie trwają zapisy do nowego sezonu 2011/2012, który rusza już na początku września.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą i regulaminem rozgrywek dostępnych na stronie www.ligafanow.pl

Z początkiem nowego sezonu powiększamy zarówno I jak i II ligę do 14 drużyn, dlatego szukamy dwóch zespołów, które chciałyby zagrać od razu w pierwszej lidze i dwóch, które chciałby zacząć swoją przygodę w Lidze Fanów od drugiej ligi. 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ – mamy tylko 4 wolne miejsca. 

Uczestnikom gwarantujemy : doskonałe boisko ze sztuczną nawierzchnią, profesjonalną obsługę sędziowską i techniczną, atrakcyjne nagrody nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich drużyn, serwis internetowy ze statystykami ligowymi i drużynowymi, dopasowany terminarz spotkań do potrzeb każdej drużyny, regulamin jasno określający zasady gry, wodę mineralną na każdym meczu, udział drużyny w Pucharze Fanów, huczną imprezę zakończeniową na Łazienkowskiej 3.
 

Zgłoszenia do : 05.09.2011

Start rozgrywek : 10.09.2011
 

Kontakt z organizatorem :

Tel : 501600624

E-mail : kontakt@ligafanow.pl

Web : www.ligafanow.pl

 Pozdrawiam

Rafał Milewski

Liga Fanów


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

2 ( komentarze )
Sie 10, 2011
20:25
#1 ludo :

Liga Fanów, prawdziwa liga dla kibiców Legii, gram w niej od 8 lat i z roku na rok jest coraz lepiej zatem polecam.

Sie 11, 2011
10:20
#2 Grajek :

Ja też gram w 5 ligach w stolicy i ta jest obecnie najlepsza

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»