1916 uśmiechów: turniej piłkarski w domu nr 1

Autor Redakcja 1 (komentarze)

W dniach 9 – 16 maja na terenie domu dziecka nr 1 już po raz XX odbył się turniej piłki nożnej warszawskich domów dziecka i ośrodków opiekuńczo wychowawczych. Zawodnicy biorący udział w zawodach wykazali ogromną wolę walki i zwycięstwa. Niektóre spotkania mimo niezbyt sprzyjającej nawierzchni stały na naprawdę wysokim poziomie,a wśród zawodników dało się zauważyć kilka talentów.

W tym roku po raz pierwszy w organizacje turnieju zaangażowało się SKLW, które dla każdej grającej drużyny ufundowało puchar za udział w okolicznościowym turnieju. Poza tym najlepszy strzelec i bramkarz  mogli liczyć na statuetki oraz nagrody rzeczowe. Zwycięskie drużyny obdarowane zostały ubraniami, które ufundowała firma OFENSYWA. Dzięki zbiórce przeprowadzonej wśród kibiców Legii udało się obdarować  wszystkich zawodników  szalikami i vlepkami ukochanego klubu stolicy. Poza nagrodami od SKLW zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy od Urzędu Miasta. Największą atrakcją i niespodzianką, jaką udało się przygotować było pojawienie się na meczu finałowym i zakończeniu turnieju piłkarzy naszego klubu: Inaki Astiza i Bruno Mezengi. Piłkarze  wzbudzili duże zainteresowanie. Zawodnicy wzięli udział we wręczaniu nagród, a po zakończeniu turnieju pozowali z dziećmi do zdjęć.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

1 ( komentarze )
Maj 17, 2011
20:04
#1 Robert :

Brawo dla SKLW! Może kiedyś któryś z chłopaków zagra na Ł3 :)

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»