Składanie skarg – przypomnienie

Autor Redakcja 4 (komentarze)

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym od godziny 17.30 do 20.30 w sport barze przy ul. Łazienkowskiej 3 będą osoby, przyjmujące skargi na decyzję wojewody mazowieckiego o zamknięciu stadionu. Prośba, by wszyscy zainteresowani przyszli z gotowym wypełnionym pismem. Osoby, które chciały, a nie miały okazji do  złożenia oświadczenia o przyłączeniu do pozwu zbiorowego również zapraszamy.

Formularz skargi do ściągnięcia

Wzory oświadczeń o przystąpieniu do pozwu zbiorowego


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

4 ( komentarze )
Maj 17, 2011
14:29
#1 formularz skargi :

Szanowni Państwo,
W formularzu wkradł się błąd :
orzecznictwie: ?W przypadku decyzji uznaniowych organ musi w sposób pełny wyjaśnić przestanki, jakimi się kierował, wydając określone rozstrzygnięcie.
zamiast ,, przestanki” powinno być przesłanki
Pozdrawiam,
Cezary Szyc

Maj 17, 2011
14:45
#2 Marin :

Gdzie mogę znaleźć numer karnetu?

Maj 17, 2011
16:41
#3 Tajjmrot :

Nie przyjde na to spotkanie bo już skargę złożyłem 6 maja. Z żadaniem zwrotu za bilet – kierowanym do Wojewody (bo co tu klub winny?) poczekam na wynik postęowania administracyjnego. Jężeli decyzja zostanie uznana za wydaną z naruszeniem prawa będzie podstawa do żądania kasy od wojewody. MIejmy nadzieję że tak się stanie.
APEL
Proszę wszystkich szanujących siebie i innych kibićów o totalny bojkot wszelkich imprez ogranizowanych przez PZPN i otwarć nowych stadionów, jeżeli nie gra na nich ukochany klub. Jeżeli będziemy konsekwentni – wygramy. Przestaną nam zamykać dostęp na stadiony z powodów politycznych.

Maj 18, 2011
15:35
#4 Mikry :

Tajjmrot bardzo fajny Apel. Ale jest jedno ale. Albo robimy całkowity bojkot, niezważając na to czy gra klub ukochany czy też nie, albo dajemy taki mały wytrych który pozwoli zawsze dopasować usprawiedliwienie do tego że omineliśmy bojkot przychodząc na otwarcie stadionu czy inną imprezę firmowaną przez PZPN. Bo zawsze możesz powiedzieć że grała tam ukochana drużyna, ukochany zawodnik itp itd.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»