Aukcje koszulek dla niepełnosprawnych kibiców Legii – rozliczenie

Autor Redakcja 3 (komentarze)

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w dwóch kolejnych aukcjach jedenastu oryginalnych koszulek naszego klubu z podpisami całego zespołu. Czapki z głów przed zwycięzcami, którzy nie szczędzili grosza, żeby wejść w posiadanie licytowanych przedmiotów. Wasza ofiarność i tak wysokie kwoty naprawdę cieszą, zważywszy jaki cel przyświecał licytacji.

Aukcje mają to do siebie, że nie wszyscy wygrywają, ale brawa i podziękowania należą się równiez Tym, którzy choć ostatecznie nie znaleźli się w gronie zwycięzców, to jednak wzięli udział w rywalizacji. Wiemy bowiem, że licytującym przyświecała nie tylko chęć posiadania koszulki, ale także poczucie zwykłej, ludzkiej solidarności z niepełnosprawnymi kolegami, czego dowody otrzymywaliśmy droga mailową jeszcze w trakcie trwania aukcji.

Miło nam poinformować, że po odliczeniu kosztów, na które składał się zakup koszulek oraz prowizja portalu aukcyjnego, kwota o którą wzbogacił się fundusz wyjazdowy dla naszych kolegów, to 4479, 40 zł. Z grubsza można przyjąć, że Wasza ofiarność pozwoli na sfinansowanie 3-4 meczów wyjazdowych. Serdecznie dziękujemy w imieniu Potrzebujących!

Dla przypomnienia i celów archiwalnych linki do pierwszej i drugiej aukcji.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

3 ( komentarze )
Mar 17, 2011
21:21
#1 Master :

wielki respekt za hojność

Mar 18, 2011
09:13
#2 Robert :

piękna sprawa! Super

Mar 19, 2011
18:13
#3 Święty :

Super!

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»