Zasady na Żylecie – oflagowanie

Autor Redakcja 10 (komentarze)

Drodzy Kibice,

Za nami pierwsza runda na nowej Żylecie. W trosce o coraz lepszą organizację ruchu kibicowskiego na naszej trybunie, opracowaliśmy dla Was przed początkiem trwającego sezonu ?Regulamin Żylety?. Dziś, bogatsi o kilkumiesięczne doświadczenia związane z poznaniem specyfiki nowego obiektu, pragniemy przedstawić Wam szereg ustaleń dotyczących oflagowania trybuny, podjętych przez zorganizowane grupy kibicowskie:

1) Wieszaniem i zdejmowaniem flag na stadionie zajmuje się tylko i wyłącznie grupa flagowych, wraz ze znanymi im, autoryzowanymi kibicami ze zorganizowanych grup kibicowskich.

2) Każdy z kibiców jest odpowiedzialny za pilnowanie flag, w szczególności zaś tego, aby żadna fana nie była samowolnie przewieszana lub zdejmowana przez nieuprawnione do tego osoby. W przypadku zauważenia takiej sytuacji, prosimy niezwłocznie informować o tym flagowych.

3) Decyzję o rozmieszczeniu flag na trybunie podejmują wyłącznie flagowi wraz z upoważnionymi przez nich kibicami. Określony rodzaj flag (główne, dzielnicowe, fanklubowe) będzie miał swoje konkretne miejsce na trybunie.

4) Każdy kibic jest zobowiązany szanować flagi i dbać o nie. W związku z tym zwracajmy szczególną uwagę osobom, które np. po strzelonej bramce wskakują na barierki, bowiem w kilku przypadkach skutkowało to oberwaniem troków. Kibice, którzy swoim zachowaniem spowodują szkody w oflagowaniu, zostaną obciążeni kosztami jego naprawy.

5) W trosce o jakość i wysoki poziom graficzny projektowanych flag, prosimy o konsultowanie projektów z kibicami odpowiedzialnymi za oflagowanie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zorganizowane grupy kibicowskie służą swoją pomocą w projektowaniu i realizacji flag lub innych gadżetów.

6) Bezpieczeństwo naszych barw jest sprawą priorytetową, dlatego też informujemy, że nie ma możliwości zabrania po meczu swojej flagi do domu. Odbiór danej flagi dzielnicowej lub fan klubowej (np. do uprania lub naprawy) może nastąpić tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z flagowymi przez znanego i upoważnionego kibica z danej dzielnicy bądź FC (najlepiej osoby odpowiedzialnej za zapisy na wyjazdy).

7) Kibice z danej dzielnicy bądź FC, pragnący wywiesić swoją flagę na danym meczu, proszeni są o kontakt z flagowymi najpóźniej dzień przed meczem.

8) Na dzień dzisiejszy wszelkie atrybuty zorganizowanego ruchu kibicowskiego znajdują swoje miejsce wyłącznie na Żylecie. Jesteśmy w trakcie opracowywania zasad umożliwiających bezproblemowe i bezpieczne wieszanie flag na pozostałych trybunach stadionu Legii. O ewentualnych zmianach kibice będą informowani na bieżąco.

Ze wszystkimi pytaniami, problemami i informacjami, nie tylko dotyczącymi oflagowania, prosimy kierować się pod ?gniazdo? ? tam uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was kwestie od kompetentnych i odpowiedzialnych kibiców. Zachęcamy również do korzystania z formularza kontaktowego z SKLW, znajdującego się na stronie www.zyleta.info.

Z kibicowskim pozdrowieniem,

Grupy kibicowskie Legii Warszawa

10 ( komentarze )
lut 10, 2011
21:10
#1 edas :

… Głównie chodzi mi o te mniejsze FC, jakim np jesteśmy my z Ornety, gdzie przy 6 meczach w rundzie jesiennej na których byliśmy obecni raz tylko wywieszono naszą fane (podczas meczu z Cracovią), bo wtedy też została ona przetransportowana przez nas na nowy Stadion

lut 11, 2011
08:17
#2 Redakcja :

Jak zostało napisane w temacie, przy okazji pierwszego meczu, na którym będziecie – podejdźcie pod „gniazdo” i ustalcie wszystko z flagowymi. Internet do tego nie służy.

lut 22, 2011
12:30
#3 Po(L)udnie :

Trzeba również uwzględnić element „wysiłkowy”. Chyba dużo łatwiej ogarnąć 15 osób np z pobliskiego Płońska niż np 15 osób z oddalonego o ponad 500 km Kołobrzegu. A ostatnio spotkałem na Żylecie chyba z 10 osób z szalikami Legii FC Kołobrzeg – grupa e(L)zgredos.

Pozdro

gru 29, 2011
15:00
#4 19łódzkie16 :

Wieszanie flag zależy od stawki meczu.. Wiadomo, że dla jednych FC mecze z niektórymi drużynami to mega ciśnienie i zasługują na to, żeby wieszać ich fanę bo na co dzień niektórzy mają walkę i jazdy 24 na dobę

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»