NS: przed meczem z Górnikiem zbiórka na oprawy

Autor Redakcja 0 (komentarze)

W trakcie meczu ze Steauą w dość nietypowych warunkach udało nam się zaprezentować oprawę, która odbiła się szerokim echem nie tylko w środowisku kibicowskim i pokazała, że po raz kolejny mimo usilnych działań przeróżnych organizacji i służb stanęliśmy na wysokości zadania. W Rzymie również pokazaliśmy, że dalej jesteśmy w dobrej formie :)  Ostanią zbiórkę na oprawę przeprowadziliśmy dość dawno, w zeszłym sezonie na pamiętnym meczu z Lechem, po którym mistrzostwo kraju uczciliśmy między innym oprawą Habemus Campione.

Przed nami kolejne ważne mecze Legii w Lidze Eurpejskiej, na które mamy ambitne plany a ich realizacja jak zwykle zależy również od Was!

To wszystko wymaga masy roboty oraz ogromnych nakładów finansowych, dlatego przed jutrzejszym meczem z górnikiem zabrze NA CAŁYM STADIONIE organizujemy zbiórkę pieniędzy, by cieszyć sie razem z kolejnych udanych opraw. Pamiętajcie, że to od Was zależy jak pokażemy się na europejskiej scenie. Dlatego liczymy na Waszą hojność. Nie przechodźcie obojętnie obok puszek!

Z kibolskim pozdrowieniem, Nieznani Sprawcy !


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»