SKLW: Dzień barwowy – „Za święte barwy Twe…”

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Klika dni temu zapowiadaliśmy kolejną akcję, która ma promować nasz Klub i zachęcać do przychodzenia na mecze.
Wiemy, że najlepszymi „ambasadorami” Legii są Jej kibice, dlatego kolejną inicjatywę kierujemy ponownie właśnie do Was, a właściwie do Nas.

Wierzymy, że wspólnie możemy sprawić, że dzień, w którym Legia rozgrywa swój mecz będzie wydarzeniem jeszcze bardziej widocznym zarówno w Warszawie oraz wszędzie tam, gdzie są kibice Legii. Dzień meczowy to tak naprawdę święto dla każdego z nas. Dzień, który powinnismy w należyty sposób celebrować, dlatego wspólnie rozpoczynamy akcję – dzień barwowy pod hasłem „Za święte barwy Twe…”

Zachęcamy wszystkich, aby dzień meczowy był dniem barw Legii. Niech barwy naszego klubu będą widoczne nie tylko bezpośrednio przed stadionem, ale niech towarzyszą Nam przez cały ten dzień.
Forma w jakiej zamanifestujemy nasze przywiązanie do Legii i jej barw, może być różna, a wszystko zależy od naszej inwencji…

Czy wepniemy tego dnia mały znaczek z herbem w klapę marynarki , założymy klubową koszulkę idąc do pracy, wywiesimy flagę za oknem lub chorągiewkę na samochodzie – najważniejsze jest to, abyśmy poprzez barwy pokazywali dumę i przywiązanie do naszego Klubu.

Jeżeli macie jakieś pomysły i będziecie potrzebować pomocy w ich realizacji lub będziecie chcieli podzielić się tym, co sami robicie, aby uczestniczyć w tej inicjatywie piszcie na sklw.poczta@gmail.com

Niech w dniu meczu Legii – Warszawa będzie czerwono – biało -zielono – czarna!

Niech Jej symbole z dumą sławią nasz ukochany Klub!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»