Informacja SKLW

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Nasze stowarzyszenie podejmuje kolejną inicjatywę. Rozpoczynamy akcję „Na stulecie – pełny stadion”. Pragniemy wrócić do tradycji lat 80-90-tych, kiedy Warszawa przed każdym meczem Legii była oplakatowana afiszami zachęcającymi do przyjścia na mecz. Każdy z Was może się od dziś do tego przyczynić poprzez wywieszenie plakatów w ogólnodostępnych, dozwolonych miejscach, np. na zaprzyjaźnionych sklepach, pubach, restauracjach, na swoich osiedlach i dzielnicach – czyli wszędzie tam, gdzie możecie, gdzie taki plakat przybliży nas do założonego celu – kompletu na meczach Legii.

Akcję rozpoczynamy na stulecie naszego klubu, ale nie jest to inicjatywa jednosezonowa. Chcemy przywrócić ją Legii i Warszawie na stałe, a zaczynamy już od meczu z Wisłą!

plakat_wisla

Kibice ze zorganizowanego środowiska od początku tygodnia przemierzają Stolicę i inne legijne miejscowości, dzięki czemu w rożnych lokalizacjach pojawi się 1500 przygotowanych przez nas plakatów. Mamy nadzieję, że akcja na stałe wpisze się w nasz kibicowski krajobraz.

Chcielibyśmy dać możliwość działania każdemu, komu zależy na Legii, na ruchu kibicowskim i frekwencji. Dlatego w tygodniu, przed każdym meczem Legii na Łazienkowskiej, plakaty będą dostępne za darmo w sklepie Żyleta, który mieści się na naszym stadionie.

Dodatkowo przygotowywać będziemy odpowiednie pliki z plakatami gotowymi do pobrania i wydrukowania. Zamieszczać je będziemy w internecie na większości legijnych stron i portali (plakaty na mecz z Wisłą: wersja w formacie A2 i A4)

Mamy nadzieję, że każdy Kibic naszego klubu będzie mógł dodać kolejną cegiełkę do budowy wielkiej Legii.

Jeśli i Wam zależy, aby Legia rosła w siłę, rozwijała swoją markę i potęgę, aby zajmowała w Polsce i Europie należne jej miejsce – zaangażujcie się i działajmy razem – w tym przypadku wystarczy naprawdę niewiele…

Na adres sklw.poczta@gmail.com możecie wysyłać zdjęcia miejsc, w których uda Wam się rozwiesić plakat.
Będziemy się starali na bieżąco zamieszczać fotorelacje z Waszej działalności.

Na stulecie – pełny stadion!!!

Z kibicowskim pozdrowieniem
SKLW

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»