Zapraszamy do sklepu „Żyleta”

Autor Redakcja 0 (komentarze)

W ostatnich tygodniach miało miejsce otwarcie nowego sklepu z legijną odzieżą sygnowaną marką „Żyleta”. Nazwa sklepu nie jest przypadkowa. Inicjatywa ta wyszła z kręgów kibicowskich i za sprawą Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa po miesiącach przygotowań ujrzała światło dzienne.

Zysk z tego przedsięwzięcia ma służyć rozwojowi ruchu kibicowskiego na Legii. Pod tym pojęciem kryje się mnóstwo rzeczy dotyczących wszystkiego co związane z kibicowaniem Legii. Od finansowania graffiti na murach sławiących nasz klub, poprzez wspieranie naszych akcji społeczno-charytatywnych, na wspomaganiu licznych fan klubów i promocji Legii na dzielnicach kończąc – tam przecież tkwi ogromny potencjał. Wszystkich inicjatyw i pomysłów jest wiele, a potrzeb jeszcze więcej.

„Żyleta” to nasz kibicowski sklep, który w dodatku postawił na jakość wyrobów -o czym część z Was, która już je nabyła mogła się przekonać. W przygotowaniu są kolejne kolekcje, produkty, które każdy kibic będzie chciał posiadać. Na wszystko potrzeba czasu, ale asortyment stale się powiększa i wzbogaca, o czym przekonacie się już wkrótce.

Jeśli chcecie widzieć silną kibicowsko Legię, przyczyniać się do jej rozwoju w Warszawie i poza nią – wszędzie tam gdzie są jej kibice, zachęcamy do zakupów produktów marki „Żyleta”. W ten sposób przyczyniacie się do budowania naszej potęgi. To od Was między innymi zależy czy będziemy w stanie wychować młode pokolenia w odległych fanklubach fundując im na przykład dojazdy na mecze w Warszawie, to od Was zależy czy na warszawskich dzielnicach będziemy mogli realizować liczne pomysły mające na celu pozyskiwanie nowych fanatyków i to od Was zależy także to czy postępować będzie integracja naszego środowiska na organizowanych turniejach kibicowskich i inny wydarzeniach mających podobne zadanie.
To tak naprawdę od nas wszystkich zależy, w którym miejscu będziemy w przyszłości i czy dalej będzie to kibicowski top.

Bycie legionistą, a w szczególności bywalcem Żylety zawsze było dla nas powodem do dumy, a dla innych wyzwaniem. To do nas w wielu aspektach równały inne ekipy, to nasze pomysły znajdowały naśladowców i to nas starano się zawsze prześcignąć w kibicowskim rzemiośle. Żyleta to przecież marka uznana nie tylko w kraju, ale także za granicą. Mogą nas nie lubić, ale Żyleta zawsze będzie synonimem jakości i kibicowskiej siły. I chcemy żeby tak było dalej, a podjęta przez kibiców inicjatywa ma właśnie temu służyć.
Przed nami także nadchodzący jubileusz stulecia naszego klubu, który musi zyskać odpowiednią oprawę i wydźwięk.

Dlatego odwiedzając sklep „Żyleta” budujecie i wspieracie naszą wspólną kibicowską markę.

I pamiętajcie:
Żyleta to nie miejsce, to ludzie!!!

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu przy Łazienkowskiej 3. Godziny otwarcia:
pon. – pt. w godz. 12:00-19:00, sobota w godz. 10:00-15:00,
dzień meczowy do rozpoczęcia spotkania, a także przez godzinę po jego zakończeniu.

Produkty znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/zyleta.sklep

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»