Komunikat SKLW – odbiór biletów i przemarsz na stadion

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa informuje, że odbiór biletów i koszulek na sobotni finał Pucharu Polski będzie odbywał się w Sports Barze Łazienkowska 3 w czwartek w godzinach 13-22 oraz w piątek w godzinach 10:30-16:30. W dniu meczu nie nie będą wydawane żadne bilety i koszulki!

Odbiór biletów dotyczy wszystkich osób, które kupowały bilety za pośrednictwem SKLW. Grupy kibicowskie, dzielnice i fankluby – bilety odbierają PRZEDSTAWICIELE GRUP (nie ma odbiorów osobistych). Osobiście odbierają jedynie karneciarze z wolnej sprzedaży.

W sobotę zapraszamy wszystkich na Łazienkowską, skąd o godzinie 12 wyruszy legalny przemarsz na Stadion Narodowy. Prosimy wszystkich o stosowanie się do poleceń organizatorów. Osoby, które nie chcą iść w marszu, nie utożsamiają się z Żyletą lub są za bardzo wygodnickie, informujemy, że nie wejdą na stadion, dopóki nie dotrze główna grupa. Takie są ustalenia kibiców z organizatorem meczu i operatorem stadionu.

Kibice, którzy wykupili bilety na inne trybuny niż ta za bramką, wchodzą na obiekt innym wejściem niż kibice z sektora ultras. Wszystkich kibiców Legii prosimy o założenie tego dnia okolicznościowych koszulek, zabranie ze sobą barw, a w trakcie meczu do nieprzerwanego dopingu dla mistrza Polski!

koszulka

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»