1916 Uśmiechów – zbiórka artykułów szkolnych

Autor Redakcja 0 (komentarze)

 

W ostatnich dniach miała miejsce zbiórka asortymentu szkolnego dla dzieciaków z domów dziecka, objętych znaną chyba wszystkim na Legii akcją, pod nazwą 1916 Uśmiechów. Po raz kolejny Wasz odzew przerósł wszelkie oczekiwania, a ilość zebranych artykułów szkolnych była największa z dotychczasowych, prowadzonych przed sezonem szkolnym akcji wyposażania dzieci w potrzebną wyprawkę. Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim tym, którzy i tym razem przyłączyli się do niej. Znów pokazaliśmy że potrafimy pomagać i że ofiarność kibiców naszego klubu jest naprawdę ogromna.

1916

Jak informują organizatorzy: tym razem zdecydowaliśmy się nie publikować i nie wymieniać poszczególnych grup, osób i dzielnic które dołączyły do zbiórki. Może się bowiem okazać, że kogoś pominiemy jak to przy podobnych przedsięwzięciach już bywało, a niestety w trakcie zbierania i ewidencji darów takie sytuacje mogą mieć miejsce. Wszystkim Wam jesteśmy wdzięczni, a najbardziej chyba wdzięczni będą nasi podopieczni. Mamy też nadzieję, że wszyscy zgodzą się na podpisanie się pod efektem tej akcji prostymi i wymownymi słowami- kibice Legii Warszawa. Dziękujemy wszystkim!


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»