Komunikat Zarządu Legii i SKLW

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Drodzy Kibice! Już w niedzielę staniemy przed szansą zdobycia jedenastego tytułu Mistrza Polski. Od sukcesu dzieli nas tylko jeden punkt. Wierzymy, że nastąpi to tego dnia. To już naprawdę ostatnia prosta w drodze do mistrzostwa!

Zgodnie z naszą tradycją po meczu, który da nam upragniony tytuł, wszyscy jednym pochodem ruszymy na Starówkę. Jego czoło uformuje się kilka minut po zakończeniu spotkania , pod wiaduktem Trasy Łazienkowskiej przy ul. Rozbrat, a utworzą je kibice ze zorganizowanych grup kibicowskich. Celem naszego przemarszu jest tradycyjnie Plac Zamkowy, gdzie podobnie jak w ubiegłym roku pod Kolumną Zygmunta będziemy oczekiwać na przyjazd Mistrzowskiej Drużyny.

Liczymy, że świętowanie na Placu Zamkowym przysporzy nam wszystkim niezapomnianych wrażeń i wspólnie stworzymy niesamowitą atmosferę. Przypominamy, że Legia Warszawa jest integralną i nierozerwalną częścią naszej Stolicy – niech każdy z nas reprezentuje z godnością i warszawskim fasonem nasz klub i nasze miasto. W związku z tym prosimy Was o stosowanie się do uwag i próśb kibiców zaangażowanych w organizację tego wydarzenia oraz przedstawicieli klubu.

W momencie, gdy Mistrzowie Polski wyruszą w drogę powrotną na Łazienkowską 3, zachęcamy wszystkich do wspólnego przemarszu za autokarem ulicami Warszawy, aż pod nasz stadion, gdzie nastąpi zakończenie wspólnej celebracji.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na zakończenie sezonu zostaną podane w oddzielnym komunikacie. Do zobaczenia w niedzielę. Legia Mistrz!

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i Zarząd Klubu Legia Warszawa

Trasa przejazdu:

Stadion Wojska Polskiego, ul. Łazienkowska, Rondo Sedlaczka, ul. Myśliwiecka, ul. Górnośląska, Aleje Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, ul. Nowy Świat, Rondo gen. Charles’a de Gaulle’a, Aleje Jerozolimskie, ul. Marszałkowska, ul. Królewska, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Marszałka Ferdinanda Focha, ul. Jana Moliera, ul. Senatorska, Plac Zamkowy, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, ul. Książęca, ul. Rozbrat, ul. Łazienkowska, Stadion Wojska Polskiego.

mapa[kliknij by powiększyć]

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»