W niedzielę wszyscy na Bemowo!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Grupy kibicowskie Legii zapraszają wszystkich kibiców naszego klubu na niedzielny mecz naszych koszykarzy z Notecią Inowrocław. Przed rokiem, gdy nasz zespół osiągał w pierwszych meczach bardzo słabe wyniki, hala na Bemowie pękała w szwach. Ostatnio, mimo świetnej postawy koszykarzy, frekwencja na meczach naszej drużyny zdecydowanie spadła. Sekcja koszykówki specjalnie na to spotkanie obniżyła ceny biletów do 5 złotych. Pokażmy po raz kolejny, że Legia ma najlepszych kibiców nie tylko na meczach piłkarskich, ale także na koszu. Dzień po meczu z Pogonią, w niedzielę o 17:00 widzimy się WSZYSCY w hali na Bemowie przy ulicy Obrońców Tobruku 40. Przy wejściu, prowadzona będzie Rywalizacja Dzielnic.

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»