1916 Uśmiechów – bieżący raport i zaproszenie na festyn 25 maja

Autor Redakcja 0 (komentarze)

W ostatnich dniach w ramach znanej w środowisku kibiców Legii akcji SKLW 1916 Uśmiechów, na terenie Domu Dziecka nr 1 na Żoliborzu odbyły się warsztaty ceramiczne, w ramach których wychowankowie tej placówki zaznajamiali się z podstawami garncarstwa.

Z jednej strony była to lekcja historii, przybliżająca dzieciom reguły rzemiosła towarzyszącego ludzkości od tysięcy lat, z drugiej zaś okazja do świetnej zabawy. Tradycyjnie więc, poza naczyniami, powstawały różnego rodzaju maski, figurki, postacie zwierząt oraz ludzi tworzone według własnej, dziecięcej, wizji i wyobraźni.

ceramika1

ceramika2

ceramika3

W ocenie organizatorów impreza była pod każdym względem udana – nauka, śmiech i zabawa, czyli wszystko to, co powinno towarzyszyć życiu dzieci na co dzień.

W ramach akcji 1916 Uśmiechów od początku sezonu dzieci regularnie biorą udział w we wszystkich meczach Legii Warszawa rozgrywanych przy ulicy Łazienkowskiej i bardzo aktywnie dopingują naszą drużynę.

Organizatorzy akcji serdecznie zapraszają na festyn, który odbędzie się w sobotę 25 maja, w godzinach 12:00 – 18:00, na terenie domu dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13. Zapowiadane jest wiele atrakcji, a uzyskane środki przeznaczone zostaną na wyjazd dzieci na wakacje.

Relacja z pierwszego festynu objętego patronatem akcji – 2011

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»