Zapraszamy na kosza – Rywalizacja Dzielnic trwa!

Autor Redakcja 0 (komentarze)

Grupy kibicowskie Legii Warszawa zachęcają do wspierania naszych koszykarzy w najbliższą niedzielę, 24 marca o godzinie 18:30, w meczu play-off na Bemowie. Nasza drużyna, po wysokiej wygranej z Wisłą w Krakowie, walczy o awans do I ligi! Przez cały sezon koszykarze Legii mogli liczyć na wsparcie kibiców. Nie może nikogo zabraknąć na meczach decydujących o awansie, tym bardziej, że w ten weekend nie gra żadna inna sekcja naszego klubu.

Wstęp na mecz z Politechniką Rzeszowską kosztuje tylko 5 złotych. Przy wejściu prowadzona będzie Rywalizacja Dzielnic. Zapraszamy do hali przy Obrońców Tobruku 40 od godziny 17:00. Samochody parkujemy na tyłach hali (wjazd od ul. Zbigniewa Pieniążka).


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»