Opaski i vlepki na cele ultras!

Autor Redakcja 2 (komentarze)

„Wszystkich nas obiegła świetna wiadomość. Po 8 miesiącach od zatrzymania, sąd zgodził się na uchylenie aresztu dla „Starucha”. Niestety, jako warunek postawił wpłatę do 12 lutego kaucji w wysokości 80 000 zł. Wierzymy jednak, że pieniądze te uda się zorganizować i Piotrek w końcu wyjdzie na wolność” – informuje grupa legijnych ultrasów.

Jednocześnie NS przygotowali kolejny gadżet z serii Ultrawersytetu Warszawskiego – silikonową opaskę na rękę z napisem „Boże Chroń Fanatyków”. „Radzimy się pospieszyć, gdyż ich liczba jest ograniczona – przyszykowaliśmy jedynie 4 000 sztuk w cenie 20 zł. Do każdej z nich dołączamy unikalną vlepkę gratis. Opaski można kupić pod poniższym linkami. Aukcje trwają do 12 lutego. Co oczywiste, całkowity zysk zostanie przeznaczony na cele ultras. Zachęcamy do ich kupowania w jak największej ilości oraz namawiania do tego znajomych. Nigdy Sam!” – zachęcają Nieznani Sprawcy.

Aukcje: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16138820

Oprócz opasek dostępnych na aukcjach allegro nabyć można okolicznościowe vlepki 8x8cm w różnych kolorach w cenie: 20zł, 50zł, 100zł, 500zł oraz 1000zł. Vlepki dostępne będą od czwartku w warszawskich sklepach:

ABJ Sport – ul. Łazienkowska 6a TORWAR
Bulldog – Aleja Armii Ludowej 12
Ludzie Tego Miasta – ul. Popiełuszki 19/21 przy stacji Metro Marymont
PATORIOTS – ul. Chmielna 21 (w podwórku)

Opaski oraz vlepki można nabyć również poprzez wpłatę na konto 77 1140 2004 0000 3302 5061 3850 i podanie w tytule danych (nazwa zamawianego przedmiotu, imię, nazwisko, adres), na które mają zostać wysłane.

Problem polega na tym, że kaucja powinna być w jakiś sposób proporcjonalna do stanu majątkowego. Natomiast tutaj żadnego związku nie ma. Rzeczywiście to jest zaskakujące skąd taką sumę sąd wykombinował, bo to jest suma niesamowicie wysoka – mówi specjalnie do portalu niezalezna.pl ojciec „Starucha” Wojciech Staruchowicz.

Nie mamy jeszcze tej sumy. Oczywiście nie mamy wyjścia i próbujemy to jakoś zgromadzić. Trzeba coś robić, by te pieniądze zdobyć. Trzeba uruchomić rodzinę. Mam nadzieję, że to się uda. Czasu nie mamy dużo, do 12 lutego musimy te pieniądze znaleźć – dodaje.

Niestety, kibice nie mogą nam pomóc. Nie wolno robić żadnych zbiórek publicznych na kaucje, to jest niedozwolone. To nie mogą być pieniądze pochodzące z jakieś zbiórki. Jestem zdany na siebie i rodzinę– powiedział Wojciech Staruchowicz.
http://niezalezna.pl/37880-ojciec-starucha-kibice-nie-moga-nam-pomoc


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

2 ( komentarze )
Sty 30, 2013
22:48
#1 L :

Co będzie z pieniędzmi po zwrocie kaucji? Wrócą do nadawców?

Lut 1, 2013
11:59
#2 katecheta :

Cała Polska kupuje opaski i vlepki!!!Pozdrowienia z Małopolski dla Stolicy!

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»