Numer 7 „Drogi Legionisty” już jest (reklama)

Autor Redakcja 0 (komentarze)

A w nim:

– Dwa wywiady: rozmowa z kibicami Legii zrzeszonymi w grupie Fanaticoss’03, a także z chuliganem Spartaka Moskwa – Dymitrim! Z Rosjaninem rozmawiamy m.in. o Putinie, o konflikcie chuliganów z Rosji z mieszkańcami Kaukazu i o wielu innych kwestiach.

– Nigdzie niepublikowane relacje z Marszu Niepodległości (bez cenzury) i nigdzie niepublikowane zdjęcia zrobione przez „Drogę Legionisty”! Pokazujemy 11.11.12 z różnych perspektyw: redakcyjnej, kibica z emigracji, nacjonalisty z Białorusi itd. Zaglądamy w różne miejsca: zbiórka na Bankowym, przemarsz, awantura… Wyciągamy wnioski, komentujemy Marsz i opinie po nim. Jest to główny temat numeru! Razem 15 stron relacji oraz kilka felietonów na temat Marszu!

– Relacje z meczów Legii Warszawa (piłka, kosz, hokej), a także zgodowiczów: Pogoni, Olimpii i Zagłębia. „Pamiętnik Ultrasa” napisał specjalnie do „DL” gniazdowy Olimpii Elbląg!

– Felietony, artykuły na tematy kibicowskie, polityczne i życiowe…

– Obszerne recenzje (nowe płyty, nowa książka, film, nowy zin), a także rubryki dotyczące muzyki oraz filmu!

Te i wiele innych materiałów na 80 stronach „Drogi Legionisty” numer 7! Sprawdź to!
Wystarczy wpłacić 13 zł (w tym wysyłka) na podany numer konta (w tytule przelewu podać adres oraz numer, który się zamawia, czyli „DL 7”. Dostępne także numery 4,5,6 – każdy po 10 zł)

ALIOR BANK: 06249000050000400027487793

 

 

 

Brak komentarzy.!
Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»