Komunikat Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa

Autor Redakcja 3 (komentarze)

W związku z informacjami zawartymi w dzisiejszej prasie, SKLW informuje, że aktualnie nie są i nie były prowadzone żadne rozmowy z przedstawicielami klubu, który nie odpowiedział na postawione przez nas publicznie pytania po meczu Legia – Polonia. Nasze postulaty są znane i niezmienne. Wbrew publikacjom prasowym kwestia pirotechniki nie należy do najważniejszych z nich. Nie rozumiemy skąd doniesienia o kontaktach ze strony klubu, skoro w oficjalnym komunikacie zarząd oświadczył, że „zawiesza” współpracę z SKLW, stawiając dodatkowo warunki dotyczące składu naszej reprezentacji. Komunikat był publiczny, jeżeli ze strony klubu coś się zmieniło, informacja o tym również powinna być oficjalna. W przyszłości nie chcielibyśmy się dowiadywać z mediów o „prowadzonych rozmowach”, w których nie uczestniczymy. Protest trwa.

Linki:

Legia Warszawa zawiesza współpracę z SKLW

Pytania stowarzyszenia do zarządu

Protest – postulaty grup kibicowskich

Aktualizacja:

Serwis legionisci.com poprosił cytowanego w prasie Wojciecha Wiśniewskiego o komentarz:

Przegląd Sportowy cytuje wypowiedzi Wojciecha Wiśniewskiego z SKLW, sugerujące, że kibice rozmawiają z klubem. O komentarz poprosiliśmy samego zainteresowanego:

„Owszem, skontaktowali się ze mną dziennikarze Przeglądu Sportowego i dwóch innych redakcji. Podczas rozmowy nieznane było mi stanowisko klubu i wypowiedz Marka Jóźwiaka. Powiedziałem, że nie znam nowego stanowiska SKLW, bo jego nie ma. Później rozmawialiśmy o sprawach i sytuacji w całej Polsce, gdzie na wielu stadionach prowadzone są protesty związane z prześladowaniami, które spotykają kibiców.
Co do protestu na Legii, to przedstawiliśmy klubowi punkty, na które oczekujemy odpowiedzi. Póki co ta odpowiedź nie nastąpiła i w związku z tym nie może nic się nowego wydarzyć. To jest oficjalne stanowisko” – mówi Wojciech Wiśniewski.

3 ( komentarze )
lis 21, 2012
11:27
#1 edi :

nie ma Legii bez Żylety.

lis 22, 2012
20:11
#2 ak :

Trwamy w postanowieniach do końca.

lis 23, 2012
13:38
#3 led :

i niech teraz iti buli hajs skoro zyleta im nie pasowała

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»