Zakazy przytomne inaczej

Autor Redakcja 8 (komentarze)

Jeśli ktoś z Was, Waszych znajomych otrzymał zakaz klubowy, to prośba z naszej strony o wysłanie zdjęcia owego zakazu na adres e-mail :

zakazylegia@gmail.com

Zdjęcie, podobnie jak kilku innych zakazów trafi do internetu aby wszyscy mogli przeczytać kolejne ułomne uzasadnienie wymyślone przez klub/ITI o tym, że ktoś odklejał materiał od rurek pcv albo inicjował odliczanie.

Część osób być może sądzi, że te zakazy wydawane są rzeczywiście za jakieś rażące wykroczenia/przestępstwa, w tym miejscu czarno na białym można się przekonać o absurdalności wspomnianych pism.


Informujemy, że w przypadku wątpliwości/problemów w kwestii złożenia odwołania od takiego zakazu, każdy legionista może liczyć na pomoc pod podanym wyżej mailem.

PS. Jak wynika ze stopki pism, sponsorami takich zakazów są firmy ActiveJet, Adidas oraz producent marki Królewskie.


..................................................................................................................................................................

Poinformuj innych, dziękujemy!

8 ( komentarze )
Paź 14, 2012
14:34
#1 Paweł :

idąc tropem PS. SKLW powinno napisać pismo do sponsorów(niewiem może już to zrobili) odnośnie sposobu reklamowania ich marek przez KP i o tym że kibice będą bojkotować również ich produkty. Podejżewam że sponsorom zależy na klientach więc mogli by nam pomóc w tej wojnie wywierając presje ne zarządzie KP Legia.

Paź 16, 2012
16:09
#2 Redakcja :

@ RadekLeszno:

http://www.1916.com.pl

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www


Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»