Zmarł Przyjaciel, kibic Legii

Autor Redakcja 1 (komentarze)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 września br. odszedł od nas na zawsze nasz przyjaciel SYLWEK ZIMECKI, kibic Legii z olbrzymim bagażem wyjazdów i doświadczeń na trudnej i niekiedy ciężkiej drodze życia każdego z nas.

Odszedł nagle i o wiele za wcześnie pozostawiając pogrążonych w rozpaczy: żonę Kasię i syna Grześka, który był też Jego pierwszym uczniem kibicowskiego rzemiosła na kibicowskim szlaku. Pozostawił też pustkę w sercach przyjaciół, kolegów i koleżanek nie tylko po szalu ale wszystkich, którzy Go znali i cenili za niebywałą pogodę ducha, szczerość, humor i otwartość.

Był, szczególnie na warszawskiej Starej Ochocie, wzorem dla wielu młodych ludzi, którzy zaczynali dopiero swą fascynację do klubu z Łazienkowskiej i ruchu Ultras.

***

Będziesz zawsze w naszej pamięci jak, oceniasz walory smakowe cateringu na każdym stadionie w Polsce i za granicami, gdzie tylko bywaliśmy dopingować naszą Legię.

Pozostaniesz wraz z nami wszędzie, na krajowym podwórku i mniej lub bardziej egzotycznych wyjazdach. Wychylimy za Ciebie niejeden kufelek, a miejsce Twoje na trybunie będzie zawsze przy nas.

Pogrążeni w żałobie przyjaciele i koledzy.

Pinochet

 

 

[Sylwek po prawej]

 

Napisano w : Różne 1 (komentarze)
1 ( komentarze )
paź 4, 2012
16:56
#1 D0(L)czas :

RIP.
Ku pamieci.

Spoczywaj w pokoju.

Zostaw komentarz

Nazwa

E-mail

www

Poprzedni wpis
«
Nastepny wpis
»